Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség, bajban vagyok!! (?)

Segítség, bajban vagyok!! (?)

Figyelt kérdés
Egy HATALMAS pók van a konyhában mit csináljak?
2021. ápr. 20. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, én is félek tőlük. Én ilyenkor megkérek valakit, hogy oldja meg, addig én sírok és remegek egy biztonságos sarokban.
2021. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Fogj neki legyet!
2021. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Ő jobban fél tőled!
2021. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a hatalmas? A lábai hosszúak és vékonyak csak? Vagy nagy testű és ronda szőrös?

Előbbi esetben mindem bizonnyal kaszás pók, hagyd békén.

Másik esetben keríts egy befőttes üveget vagy dobozt, tereld bele és vidd ki az udvarra, esetleg ha nem tűnik el reggelre, akkor vidd be egy állatorvoshoz, aki meghatározza neked. Ötlete is biztosan lesz, mit csinálj vele.

2021. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Zsebkendővel sem merek ezekhez hozzányúlni általában. Nekem a seprű segít ilyenkor,vagy egy spray. Emlékszem anno kicsi koromban annyira fusztrált hogy nem tudtam aludni,és gondoltam valahogy muszáj megszabadulnom tőle. Nem akartam,hogy rám másszon,szememre,számra,vagy bármi. Seprűre rámászott a kis állatka,és úgy dobtam ki a seprűt az ajtón,és úgy vágtam be az ajtót,mint ember még soha.
2021. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

/oo\

/\/\/\

2021. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én alapból nem félek tőlük, ha csak a falon vannak. De volt egy reggel mikor arra ébredtem, hogy egy akkora pók mászik a takarómon, mint a fél tenyerem. Még csak nem is olyan sima vékonylábú fajta pók, hanem egy jó vaskos kövér. Szinte szívinfarktust kaptam akkor, meg volt a reggeli ébresztő. Nem sikongattam, mert nem szokásom, az első reakcióm az volt, hogy rázkódott egyet a fejem meglepően, aztán óvatosan kiszálltam és belefogtam valami üvegcsébe. Mert akkora vaskos pók volt, hogyha lenyomom a nyoma ott marad, inkább befogtam aztán lehúztam a WC-n, véletlenül se jöjjön újra.
2021. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jo nyomon jar, aki uveget ir, de a kovetkezo modszer az, ami nagyon gyors, nagyon humanus. Jobb elore bekesziteni, mert ezzel meheket, darazsakat is elve ki lehet paterolni.

Kell egy uveg, ami lehet hasznalaton kivuli pohar is, es valami, amit ala lehet csusztatni finoman. Tehat uveget a fenevadra boritani, kozben ablakot nyitni, aztan ujsagot, kartonpapirt vagy ilyesmit alacsusztatni, es ezt a kettot osszeszoritva az ablakig rohanni, utana kirazni a szabadsag fele.

2021. ápr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!