Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért gyűlölik...

Az emberek miért gyűlölik ilyen sokan a szakállat?

Figyelt kérdés

Itt most a megmunkáltra gondoltam,nem az igénytelen összevissza szakállra. De mégis mondják,hogy "csöves",undorító arra is ami szépen meg van csinálva.

Érdekes módon ha egy öltönyben vagy és rolexet viselsz,meg annyi eurót tartasz a kezedben hogy a számológép úgy számolná mint a PI értékét,hogy sose ér a végére akkor pont nem érdekli egyiket sem hogy van-e szakállad,vagy sem. Akkor egyenesen férfias és szexi.


2021. ápr. 21. 02:16
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem gyűlölöm a szakállat, de nem tetszik, és nem is szeretem. Akkor sem, ha ápolt a szakáll, és öltönyben+Rolex órával+10milka Euróval a kezedben látlak a Bentley-Ferrari-akármi autód mellett állva.

Egészen őszinte leszek: még combkefének sem szeretem (rögtönzött közvéleménykutatás szerint egyik barátnőm sem szereti, bár van, aki szex közben élvezi)

2021. ápr. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A bajusz az a férfias,a szakál az a hajléktalanoknak meg Kossuthnak van.
2021. ápr. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Dörzsöl

Meg mas fejed lesz, olyan mint a noknel pushup

2021. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megmunkalt ks bepallik
2021. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Amiben nincs borbély munka azokat azért mert igénytelennek tartom. Sok esetben tapasztaltam, hogy nem kellemes a szaga, nem lehet eléggé tisztán tartáni vagy ha élettársamnak volt akkor szúrt is. A borbély által formázottat pedig túl mesterségesnek tartom. Ez a véleményem.
2021. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem úgy végződött volna a kérdés ahogy, még vettem is volna a fáradtságot hogy rendesen valaszoljak


Nincs nőd

Értjük

2021. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5. Tekintsünk el minden mástól,ápolatlanságtól,stb.

Itt csakis arról szólt a kérdés,hogy ami szépen megvan csinálva,tisztán van tartva,stb.

2021. ápr. 21. 12:52
 8/8 weyland_yutani válasza:

Szervusz!


Szerintem elég erős kijelentés, hogy az emberek többsége gyűlöli a szakállat.

Én is hordok szakállat, a viking méretűt, de soha nem volt probléma forrása a szőr. Nagy ritkán elballagok a borbélyhoz (általában magamnak nyírom/borotválom), szóval rendszeresen karban van tartva. Emellett mosom, fésülöm és waxolom is.

Persze, többet kell foglalkozni vele, étkezés után nem árt átfésülni, ha olyan a kaja, akár megmosni... a puncinyalásról nem is beszélve.

Szóval ha rendben van tartva és nem kócos, nem büdös, akkor nem néz ki hajléktalannak a viselője.


Kérdező, nem lehet, hogy rossz közegben, nem a megfelelő embereknél próbálkoztál?

2021. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!