Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek történt hasonló?

Valakinek történt hasonló?

Figyelt kérdés

27/F vagyok.


Szeretem a hasam és imádok enni. És amikor megyek strandra, akkor nem szoktam szégyenlős lenni, annyit eszek amennyi belém fér.

Megeszek egy egész pizzát mellé egy nagy gyros tálat, ráadásként pedig valami desszert. Meg persze kóla.


Alapvetően normál testalkatú vagyok, van némi pocakom, de egy ilyen menü után eléggé kikerekedek.


És volt úgy, hogy bámultak, vagy néztek és mosolyogtak, hogy úgy nézek ki mint egy jóllakott óvodás.


190cm/90kg vagyok, úgyhogy.


Veletek történt már hasonló, vagy láttatok?


Kort és nemet is írjatok.



2021. ápr. 22. 01:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
21/F vagyok. 190 cm/120 kg. Szétfolyok, nagyon kövér vagyok. Meg szőrös is, mint egy Chewbacca. Engem is megbámulnak olyan 3 másodpercig, majd undorodva kapják el az emberek a fejüket és a lehető legtávolabb mennek csöndben. Ez ilyen, a kis túlsúly vicces és szánalmas a nagy túlsúly pedig szánalmas és undorító.
2021. ápr. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!