Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik jobban a 3...

Melyik név tetszik jobban a 3 közül? Tímea/Timi, Emma vagy Emese?

Figyelt kérdés
Nektek melyik név tetszik a legjobban a három közül? Miért?

2021. ápr. 22. 09:55
A kérdező szavazást indított:
Tímea/Timi
Emma
Emese
49 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Emese szép de az Emma is csak nagyon tucat
2021. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én Tímea vagyok, szóval egy kissé elfogult vagyok, de a Tímeát mondanám (mondjuk szerintem a Timi becézés ronda, de ez a gyakori becézés sajna együtt jár a névvel), meg emellett az Emma. Az Emese semmiképp sem, de ez valószínűleg azért, mert több Emesét is ismertem már, egyiket sem kedveltem, szóval valószínűleg emiatt sem tetszik a név.
2021. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Engem az Emesével és az Emmával ki lehet kergetni a világból, a Tímea semleges, így én azt mondanám a legjobbnak a 3 közül.

Azt szerintem nehéz megválaszolni, hogy egy név miért tetszik (vagy nem tetszik), kedves kérdező. 😁

Az Emesének és az Emmának nem szép a csengése, és nem is tipikus szép női nevek SZÁMOMRA. A Tímea picit tucat név, de a 3 közül még így is a legszebb.


És mielőtt valaki letámadna, hogy ilyeneket írtam, ez az én magánvéleményem!

2021. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és, hogy ilyen szépen megfogalmaztátok a véleményeteket! Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2021. ápr. 22. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Személy szerint semelyik ezek közül,de ha mindenféleképpen választani kellene az Emesére szavaznék
2021. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az Emese név tetszik ezek közül a legjobban. :)
2021. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Mind a három nagyon szép, nekem ezek közül a Tímea tetszik a legjobban. Én egyébként lehet, hogy Tia -nak becézném. :):) De szóval Timiként is szép, meg szép a másik kettő név is.


Amúgy, az Emmát nem becézném, az Emesét azt sem. Maximum néha Emi-nek, de inkább azt sem, én ezt a nevet végigmondanám mindig. A Mesi becenév túl kislányos, és ha kiskorától rajta ragad és az összes csoporttársa, osztálytársa így fogja ismerni, akkor az már rossz lenne; mert felnőtt nőnek már nem áll jól a Mesi becézés; de mégis mindenki úgy szólítaná, mert úgy szokták meg. ja, hát, ja, egyiket sem becézném, se az Emesét, se az Emmát; ezek így szépek, ahogy vannak.

2021. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Timesemma
2021. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!