Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tudod, hogy ki fogsz...

Ha tudod, hogy ki fogsz költözni 1-3 évre külföldre ahonnan kb fél évente fogsz 2 hétre haza járni, és van itthon egy autód amit nagyon szeretsz, akkor eladnád és vennél újat mikor haza költözöl, vagy megtartanád?

Figyelt kérdés
Tárolni tudnám hol, de a családom pl nem használná addig mert nincs rá szüksége senkinek, mindenkinek van autója. Te hogyan oldanád meg?

2021. ápr. 22. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kimennek vele
2021. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne add el, hacsak nem kell nagyon a pénz. Van hol tartanod, vonasd ki ideiglenesen a forgalomból addig és kész.
2021. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1 évre mennék, akkor lehet, hogy nem adnám el, de ha többre akkor igen. Mondjuk én nem vagyok szentimentális és nem kötődöm tárgyakhoz, így nem lenne nehéz. Én végleges tervvel költöztem anno külföldre, egy 15 kilós bőröndöt vittem és egy kis kézipoggyászt, minden mástól amim volt megszabadultam költözés előtt. Utána rá pár évre országváltáskor eljátszottam ugyanezt.. nem esik nehezemre.
2021. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem adnám el. Nincs olyan rokonod, akire rábízhatnád? Használhatja, tankol bele, vigyáz rá. Amikor hazalátogatsz, akkor te jársz vele persze.
2021. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!