Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A jófogásos futár nem hozza...

A jófogásos futár nem hozza el nekem a biciklit amit egy embertől akarok megvenni mert túl nagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Méregettem nézegettem! Ha ütközésig lenyomjuk a kormány t ész ülést vagy leszerelve gyorskötözővel hozzá rögzítjük a vázhoz meg van a méret!

2021. ápr. 22. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

GLS, DPD, MPL, mind korrekt futárszolgálat.

Nézz körül, valamelyik valószínűleg vállalja a szállítást. Nekem konkrétan MPL (magyarán a Posta) hozott már másfél méter magas bútort házhoz.

2021. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld meg rávenni a futárt, hogy üljön rá fel azt tekerjen el vele hozzád. 😀
2021. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
#2, ez aranyos volt :) ment a zöld érte! :D
2021. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

GLS kuka, gondolom felnőtt bringáról van szó, azt pedig nem minden futár veszi fel (túlméretesnek és rendszeridegennek számít).


Keressetek más futárszolgálatot, annyi más van még (Royal, Fáma, Sprinter), valamelyikük csak kiviszi.

2021. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerelt állapotban sem ?
2021. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyről ahonnan a GLS futárdokik nem is rendelek semmit,arrogáns,pökhendi szállítókkal találkoztam eddig .
2021. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok kis dobozkában fel tudod adni, akkor miért ne?

Csak egyrészt a vevőnek össze kell legóznia a bicajt, másrész ha 3 dobozba bele tudod szuszakolni a kerékpárt, akkor 3x a postaköltség is (3 doboz*X ezer ft)

2021. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Szerintem meg a GLS messze a legkorrektebb hazai cég, a postát is beleszámítva!
2021. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy kapja kaszát.
2021. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, sajnálom hogy csak negatív tapasztalatot szereztél velük. :(


Pedig nagyon sok kedves és aranyos futár van, szerencsére még ők vannak többségében. De bizony nem ritka a türelmetlenebb futár sem, de ez nem a GLS hibája, ugyanúgy más cégnél is előfordulnak. Az ilyen otromba emberek szerencsére nem sokáig bírják a vállalatnál és más munka után néznek.

(Tudniillik a futárok bére ahhoz képest mennyit melózunk nem valami eget rengető. Nagyon kevés fizut kapunk, mert a vállalkozó beleszámolja, hogy biztos kapunk jattot (vagy nem). Aki pedig bunkó az ügyféllel, az akár 200 címre is mehet egy nap, nem fogja megérni neki a munka. Hosszú távon nem fog menni az ilyen futinak. :)

2021. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!