Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érettségi előtti stressz,...

Érettségi előtti stressz, oké. Na de érettségi előtti pánik? Az normális?

Figyelt kérdés

Készülök, készülök, ismételek úgy ahogy csak tudok, de úgy érzem alul fogok teljesíteni. És az utóbbi időben bármilyen vizsgám volt, konkrétan nem a stressz gyötört, hanem a pánik. Úgy érzem, már azt sem tudom, amit eddig tudtam.

Egyre gyengébben teljesítek itthon is, hiába gyakorolok.


Mindenből megszeretném ütni a 4-es szintet, matekból,töriből és angolból mindig a hármas és a négyes között mozogtam, de félek, hogy most inkább lefele fognak menni az eredményeim.



2021. ápr. 25. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

A gyengén menő tárgyakból talán még nem késő magántanárt fogadni.

(Persze, pénzkérdés.)

2021. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Utána való is pánik lesz amíg ki nem kapjátok a jegyeket. De miután megkaptad a jegyeid ne nagyon pánikolj. Sőt a megírás után se. Fölösleges onnan.
2021. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugii! Úgy látom tényleg tanulsz. Nem lesz gond. Mikor túlesel rajta, azt fogod kérdezni, hogy ez ennyi volt??

Egy négyes szint meg simàn teljesíthető. Én sem voltam egy észlény, de sokat tanultam érettségire. Simán felvettek egyetemre.

Amit kell, ott tudni fogod. Sok sikert!

2021. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem, már azt sem tudom, amit eddig tudtam."

Így van ezzel minden generáció, teljesen normális, vizsgaidőszakban is elő fog jönni ez az érzés, pihenj amennyit csak tudsz.

2021. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, én annak idején a szóbelin (ami most nektek nem is lesz!) konkrétan sírógörcsöt kaptam. Egy másik osztályban az egyik lány meg elájult.

Mindannyian leérettségiztünk.

2021. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!