Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Email megszólítás, ha nem...

Email megszólítás, ha nem tudom kinek írok?

Figyelt kérdés
Időpontot szeretnék kérni egy egyetemi tanácsadásra. Egy közös email cím van megadva és nincsen több információm, így nem tudok konkrét nevet vagy pozíciót megjelölni a megszólításban. Egyértelmű lenne a "Tisztelt Hölgyem/Uram!", viszont ezt túl hivatalosnak érzem. Mindenhol tegeződnek, az összes bejegyzésükben is tegezik az olvasót és nagyon könnyed, közvetlen, hétköznapi hangvételű minden írásuk. Emiatt először azt akartam írni, hogy Kedves... csak nem tudtam ezt mi kövessen.
2021. ápr. 25. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Jó napot!
2021. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kings56 válasza:
Üdvözlöm sokkal formálisabb azt jobban ajánlom és nem feltetlenul nappal fogja elolvasi az emailt.
2021. ápr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztelt Cimzett. En meg akkor is ezt irom,ha ismerem a cimzett nevet. Ez a favorit nalam.
2021. ápr. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!