Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg milyen...

Hogyan találjam meg milyen hobbi való nekem?

Figyelt kérdés
Hali! Picit fura lesz a kérdésem, de megpróbálom érthetően elmagyarázni. Már elég rég óta keresek magamnak valami hobbit. Folyton úgy érzem, ha találnék valamit, amit szeretek csinálni, tudnák csinálni és fejlődni benne, sokkal könnyebbek lennének a hétköznapjaim. Nyilván vannak ilyen semmien hoobijaim, mint a sorozatnézés, játékok meg a zene hallgatás, de szeretnék találni valamit ami igazi, és jó vagyok benne. Próbáltam már a rajzolást, fényképezést, gitározást, zongorázást, növénytermesztést, versenydrónozást, modellezést, versírást, festést, focit, kosárlabdát, gördeszkázást, de egyik sem volt az igazi. Lehet velem van a baj, de szükségem van valami kiindulásra. Utóbbi időben rengeteget gondolkodtam mi lehetne ez a hobbi, foglalkozás, de nem találtam magamnak semmit. És így is bennem van az érzés, hogyha találnék valamit, sokkal jobb lenne az életem, lenne valami célom, és valalmi amit szeretek csinálni és jó vagyok benne. Nagyon irigylem azokat az embereket, akik már kiskorukban megtalálják ezt, és tudnak vele foglalkozni... Remélem körülbelül érthető a kérdés, és tudtok némi segítséget nyújtani.

2021. ápr. 26. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát fontos, hogy hány éves vagy vagy mi az érdeklődési köröd, de itt van pár, biztos találsz valamit ami szimpi:)

[link]

2021. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hobbi ötletek nagy részét hajnali 3kor megnézett random youtube videók adják ki.


Jelenleg elfoglalt egyetemista vagyok. Ha éppen nem tanulok, dolgoznom kéne, ha ez után is marad idő edzenem kéne.


Szóval jelenleg nincs igazán hobbim, de van rengeteg dolog, amit majd kiakarok próbálni, csak azért mert láttam róla pár youtube videót és elkezdett érdekelni.


Pl.: Saját kenyér sütés, ami szimplának tűnik de el lehet benne mélyedni.


Ilyen a sajt és sör készítés is.


Meg még rengeteg ehez hasonló elsőre furcsa, de magával ragadó hobbi ötletek, amiket nagyon ki akarok próbálni.


Jelenleg a főzésbe próbálom bele ásni magam, hogy tényleg jól tudjak főzni ne csak ehető dolgokat csináljak.

2021. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen a főzés jó ötlet, nekem se ártana :D

Én nyelvtanulást és videóvágást tartom most hobbimnak, a jövőben pedig képeket szeretnek szerkeszteni redbubblere, abból egy kicsi bevétel is jöhet

2021. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz hobbik, az sd baj ha pénzt lehet vele keresni :D. Amúgy a főzés annyira nem érdekel. Viszont utóbbi időben a zene "készíttéssel" foglalkozok itt ott, próbálgattam egyszerűbb remixeket csinálni. Az a baj, hogy zene teória ismereteim nincsenek, és már se zongorázni se gitározni nem igen tudok... Mindenesetre köszi a válaszokat, szivesen meghallgatok még másokat is.
2021. ápr. 26. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Epits hajomodellt palackban.
2021. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el a hegymászást, sziklamászást! Keress egy hegymászóklubot, kérj segítséget!
2021. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!