Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így, hogy...

Csak én vagyok így, hogy manapság elfelejtek maszkot feltenni az utcán?

Figyelt kérdés

Minél jobb az idő és minél lazább öltözetben lehet kimenni annál jobban nincs eszembe..


Tegnap például fodrászhoz indultam el gyalog és már fél úton jártam mikor rájöttem, hogy nincs rajtam maszk.


Amikor még nagykabátos idők voltak másabb volt a helyzet mert akkor aztán annyi réteget fel kellett venni, hogy esélyem nem volt a maszkot elfelejteni. Most meg... rohanok kifelé mintha teljesen normális lenne odakint minden.



2021. ápr. 30. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert ez a természetes.
2021. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Én is mindig elfelejtem.
2021. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Már több mint 1 éve tart ez a szarság, de én sem tudtam megszokni. Rendszeresen vagy a házba rohanok vissza a maszkért vagy a kocsiba. Mindig lemarad.
2021. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Akkor nemcsak egyedül vagyok, hogy mindig elfelejtem :D

2021. ápr. 30. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Hálisten ahol élek, nincs ez az elmebetegség. Zárt téren kötelező csak a maszk.
2021. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Mivel sok kipcsak nem hordja mert "minek aztatat?" alapon, így ha ezt látja az ember, akkor csak követi a többit.
2021. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!