Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikerült beoltatnom magam...

Sikerült beoltatnom magam pfizerrel, de nem mondtam el a többieknek, csak én tudok róla. Szerintetek jól tettem? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A környezetemben ez sokakat érint, és érzékelem hogy a nyitás miatt is van egy frusztráció, mert aki ezt szeretné megkapni, annak még várnia kell. Én hajnalban elcsíptem a lehetőséget, amikor még nem volt róla hír és nem fagyott le az oldal. De 2 rokonom is elég furán reagált, így a munkatársakat már eleve kihagytam ebből (elég rizikós volt, hogy épp sikerült munkaidőn kívül megoldani). Úgy éreztem, hogy ellenérzéseket váltanék ki a környezetemben, annyira kényes ügy ez.


Szerintetek valós megérzés, hogy most a társadalom lelkülete ezt nem kezeli túl jól, és inkább érdemes azt mondani, hogy én is várok rá?



2021. máj. 1. 03:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel nem hazudnék. De nem is mondanám el. Vagyis ha konkrétan rá kérdez valaki, hogy jelentkeztél-e már akkor elmondanám, hogy már meg is kaptam. De ha nem kerülne szóba akkor nem mondanám el.


Amúgy meg mindenkinek joga van a véleményhez és annak megosztásához normál határon belül. Ha haragudnának is rád emiatt mennyi ideig tartana? 3 nap? Azon kívül, hogy kibeszélnének vagy megmondanák a véleményüket nem tudnak sok mást csinálni.

Ha pedig tényleg jönne a "támadás" akkor meg megmondanám nekik, hogy a szabályok rám még mindig ugyanúgy vonatkoznak, haragudjanak akkor ha tényleg elmegyek moziba vagy levehetem a maszkot mindenhol.

2021. máj. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ha valaki konkrétan rákérdezne, akkor talán elmondanám. Viszont ha konkrétan nem is, azért nappal ez volt a téma, gondolom sok helyen így volt a pénteki felhajtás miatt. És itt már nem tudtam teljesen őszinte lenni, ha családtagoknál is ilyen volt a visszajelzés, milyen lenne azoknál akik velem együtt erre vártak?
2021. máj. 1. 05:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen közegben élsz,de rengeteg dolog van amire egyszerre várunk és nem mindenkinek sikerül.

Jelen esetben én is így voltam,te megkaptad örülök neki,én meg elmentem a kinaira és örülök annak

Mindketten kapunk majd igazolványt,valamit mindketten tettünk -hogy volt e értelme az egyiknel se bizonyitott- szóval happy mindenki.


Nem kell ezeket túlparazni,meg hazudni. Ha nem tudja feldolgozni az csak az ő szegénységi bizonyítványa.

2021. máj. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szégyellnivaló nincs benne, hogy megragadtad a lehetőséget. Mondjuk a rokonoknak szólhattál volna. Én is éltem vele, decemberben első nap regisztráltam, 40-es vagyok, senkitől nem kérek bocsánatot miatta. Mondjuk én szóltam az unokahugomnak, és nap közben is többször beszeltem vele, hogy mit tudtam meg, már csak ketten vártunk oltásra a családban.
2021. máj. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam még senkinek sem. Sajnos nagyon sok a sötét ismerősöm, aki a torkomnak esne a hír hallatán.

Nincs erre szükségem....

2021. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk munkahelyen a 700 emberből 400 már be van oltva, a nagy részük az értelmiségi, a sori munkások közül kerülnek ki az oltásellenesek. Mellesleg az ismerősiem nagy része is biológus hozzám hasonlóan, így nyilván ők is oltottak.

Szerencsére már kevesebben vannak a tudatlanok, akik azt hiszik az oltástól halnak meg az emberek. Ilyet csak egy butuska ember mons

2021. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ezzel semmit sem machinálni, mindenki meg fogja kapni a magáét idővel, bármit is kap. Ez megint ilyen magyar xarakodásos baromság.
2021. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, ez valami rendkívül irigylésreméltó dolog, hogy a vakcinák egyikével be vagy oltva? Mindegyik vakcina bizonyítottan hatákony, ugyanazt a kártyát fogod érte megkapni, és ha az EU abbahagyja a bürokratikus hisztiáradatát, akkor a Sinopharmmal vagy Sputnikkal oltottak is ugyanúgy mehetnek majd külföldre. Erre kb 1 hónapon belül sor fog kerülni.

Annál hamarabb meg nem sok értelme van menni, mert a legtöbb országba feleennyi szolgáltatás nincs még nyitva.

2021. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#4 ezen gondolkodtam hajnali 2kor, de a családban vagy már megfertőződtek, vagy beoltották őket mással, ráadásul csak néhany nagyvárosban volt ilyen oltópont. Fél7kor pedig már teljesen bejárta a híreket és minden a bedöglött oldalról szólt.
2021. máj. 1. 10:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, elújságoltam pár ismerősömnek, mert nagyon örültem neki. Aztán lehet, hogy páran irigykednek rám emiatt.


Én is most egy kicsit irigy vagyok munka szempontjából egy szaktársamra. Okos lány, és már másodjára csíp meg egy olyan -számomra- álom munkahelyet, amire én is fentem a fogam. Viszont, bár néha nehezen, el tudom fogadni, hogy valami másnak sikerül, nekem meg nem. A szaktársammal pl. semmiképp sem tenném tönkre a jóviszonyt holmi irigykedés miatt.


Nem éri meg.


Mindenkinek el kell tudni fogadni, hogy neki mi, vagy mi nem adatott az életben. Ha az ismerőseid toporzékolnak veled, akkor se lesz már Pfizer. Sajnos.


F

2021. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!