Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Diákok, várjátok, hogy mehesse...

Diákok, várjátok, hogy mehessetek iskolába?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 13:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10%

#7: Miért? Az éttermek benti része szabatéri? Múzeumok, könyvtárak, uszodák stb? Ezek szabadtéren vannak?

Kár nyugtatni magad a baromságoddal. Menni kell suliba. Biztos nem fogsz belehalni. Mindenki kibírta.

2021. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
#11 remélem valami 4. emeleti fotelharcos vagy, aki 0/24-ben ezen az oldalon lóg!
2021. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
28%

#12: Fu sajna nem. Nem panelban lakok, és dolgozok jelenleg is. Pihenésképpen felnéztem.

Sajnálom, ha fáj az igazság, de baromi unalmas a suli miatti rinyálás. Egy éve otthon vagytok. Vagy csak szerinted a "4.emeleti fotelharcosok" gondolják ezt? Na ezért kéne suliba járni, mert ilyeneket egy kb 10 éves mond..

2021. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen is meg nem is.



Jó volna, ha elmúlna ez az egész és vissza lehetne menni normálisan mondjuk szeptembertől (sajna nem sok esélyt látok erre).

Ugyanakkor az online forma a jegyek szempontjából kedvezőbb sok esetben, de sok esetben pont az ellenkezője.


Az a véleményem, hogy erre a kis időre már kb mindegy hogy kinyitnak-e az iskolák vagy sem. Sok helyen (NEM MINDENHOL...) Május közepén-júniusban már érdemben nem annyira sokmindent csinálnak. Az iskolák nyitásával az adatok (amik ki tudja mennyire valósak vagy sem...) biztosan megugranának, ami több, mint valószínű, hogy korlátozásokat vonna maga után. Plusz a tanárok közül sem mindenkinek sikerült megkapnia az oltást, ami nekik egy megnyugvás és ezt tiszteletben tartva meg kellene várni, míg a tanárok/iskolai dolgozók akiknek ez igénye, megkaphassa a 2 oltást (bármennyire is nem értek személy szerint ezzel egyet).

2021. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%

Csak azért is leírom mégegyszer.

Én már várom, hogy mehessek. Sajnos sok a képmutató még mindig. Remélem nem veszik figyelembe a petíciót, amit indítottak a sok lusta, tanulni nem akaró diákok.

2021. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
Remélem figyelembe veszik a petíciót! Én nem várom, hogy mehessek. És nem vagyok képmutató.
2021. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
17%
Sztem ezt az évet simán lehetne ismételni
2021. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#17 Biztos, hogy nem. Azokkal kicseszének aki tanult online.
2021. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
96%

Aki eddig is akart tanulni, az otthon is tudott, ennek az egy hónapnak nem kéne számítania, tök értelmetlen bemenni.

Főleg, hogy be se lesznek oltva, de otthon laknak a középiskolások és tuti van egy csomó veszélyeztetett a családjaikban is. Egy tanár ismerősöm meghalt pont a bezárás előtt, a gyerekek és a diákok fertők, észre se veszik, ha betegek vagy esetleg csak leszarják, de legalább hurcolásszák összevissza. Egy csomó felnőtt sincs beoltva még mindig ráadásul. Eszetlen az egész nyitás.

2021. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!