Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a fontosabb nektek?

Ki a fontosabb nektek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 16:20
A kérdező szavazást indított:
anyukád, aki önzetlenül, feltétel nélkül szeret és melletted van mindig
párod , feleséged , aki bármikor elhagyhat
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
🙄🙄
2021. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
akinek választania kell, annak problémás a párja és az anyja is, és ő maga is.-
2021. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Elég hülye kérdés, nem mindenkinek jó az anyjával a kapcsolata. Gondolom ez is azért született meg, hogy lenézzük azt, akinek a párja fontosabb.
2021. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ milyen státuszban van a "párom". Pl nem mindegy hogy gimis vagyok és a párom 2 hete a párom, vagy 50 éves vagyok, 20-25 éve házas 3 gyerekkel.
2021. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnálm, aki egész gyerekkoromban bántalmazott, még a sarki zöldséges is fontosabb.
2021. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesanyám. Szeretem a párom és sok jó emlékem van vele, de volt hogy bántott is.

Édesanyám az egyetlen a világon aki soha életemben nem bántott. (És édesapám, de ő már nem él.)

2021. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

A párját az ember választja maga mellé élete társául. Az anyaság egy szerep.


Szerep, amit valaki vagy jól csinál, vagy nem. De még ha jól csinálja is, akkor a párod, akit te választottál magad mellé, szerintem akkor is fontosabb.

2021. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

*meg pl főleg fontosabb, ha gyerekeket is akartok, ne félárván meg ilyemi nőljenek fel, anyád meg idősebb,ő nem tudod ott lenni végig életedben, és vele már töltöttél sok időt, amíg felnőttél.


De a szerelem az egy másfajta kapcsolat, abban már lehet szenvedély is, plusz ővele akarunk mi együtt megöregedni.


Bocsi ha valamit nem jol irtam ,remélem,mindent jol írtam.

2021. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyökér megfogalmazású a kérdésed, mik ezek a sugalmazó opciók?

Természetesen mindkettő fontos, édesanyámat tisztelem, becsülöm, hálás vagyok neki, a vőlegényem pedig a szemem fénye, a másik felem.

Ha nem jönnének ki, akkor sem választgatnék, nem kötelező találkozniuk.

2021. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!