Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak udvariasságból dícsérnek?...

Csak udvariasságból dícsérnek? Mennyire szokás ez? És vajon hogy növelhetem az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sosem tartottam magam jóképűnek. Mindig távolságtartó voltam a lányokkal emiatt és mindig komplexusaim voltak. Van egy ki túlsúlyos is, 182 cm vagyok és 83 kg.

Viszont mindig mindenki jött a bókokkal, hogy jóképű vagyok, hogy igazi úriember, hogy jól áll az a kis lusz és nem vagyok kövér csak testesebb, stb. Ezeket valahogy sosem tudtam komolyan venni, viszont most gondolkodtam el azon, hogy vajon hányadán is állok... Vajon ennyire udvariaskodni akarnak? Ha csak jópofizás, akkor hogy javítsak az önbizalmamon?

Esetleg volt valaki hasonló helyzetben? Bele kell törődni és tovább kell lépni, hogy az ember nem jóképű, nem kimondottan vonzó, vagy úgy kell felfogni, hogy igenis az vagy és úgy kell viselkedni, magabiztosan?



2021. máj. 2. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez hülyeség, hogy ki jóképű, és ki nem. Annyira, de annyira relatív!! A másik része meg az, hogy még ha valaki nem is az ideálja a másiknak, attól még nem feltétlenül esélytelen, hiszen ha valaki éretten gondolkodik, és valódi TÁRSAT keres, akkor a belső tulajdonságok lesznek számára az igazán döntőek, a külsőt pedig legrosszabb esetben megszereti velük együtt.


Akinek eleve nem a belsőd a fontos, csak a külsőd, azzal nem érdemes foglalkozni, akinek pedig a belsőd fontos ugyan, de a külsőd miatt képes ejteni, az szintén komolytalan.


Mondanám, hogy mondok véleményt, szerintem jóképű vagy-e, de az az igazság, hogy én csak egy meleg srác vagyok, így nem hiszem, hogy jó szívvel vennéd a kritikámat. :)

2021. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak a magam nevében beszélhetek, de én soha nem bókolok egy pasinak udvariasságból.

Szerintem a nők többségében van annyi tartás hogy nem udvarol a pasiknak, kivéve ha komolyan gondolja mert nagyon bejön neki és el tudna vele képzelni valamit.

Az inkább a férfiakra jellemző hogy minden nőt megdicsérnek úton-útfélen, mert kb bárkivel el tudnak képzelni bármit, aztán hátha összejön valami :D

A nők ezt nem csinálják szerintem.

Ahhoz tényleg nagyon kell tetszenie hogy megjegyezzek valami pozitívumot a külsejével kapcsolatban.

2021. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


1

Igen, egyetértek de azért ha valaki nem szimpatikus akkor szerintem eleve kevesebbnek az esélyei a másiknál


2

Itt főleg rokonok, ismerősök, szüleim ismerősei vagy olyan idegenek akikkel megismerjük egymást, esetleg baráti társaság stb az aki bókol. Tehát nem arról van szó, hogy egy lány udvarol így nekem.

2021. máj. 2. 23:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de igazából szerintem egy normális embernek max 1-2 külső vonás van, ami igazán ellenszenves (és változó, hogy kinek mi ez) a legtöbb vonás maximum semleges.
2021. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudnál esetleg mondani ismert embert, színészt, sportolót, akrkit, akire karakterre hasonlítasz? Így mondhatnánk valami közelítőlegese véleményt, anélkül, hogy megmutatnád magad.


(Amúgy belsőre intelligens, kellemes srácnak tűnsz a gondolataid és az írásod alapján)

2021. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5


Jaj, köszönöm szépen 🙂 ez nagyon jól esett.


Huh, hogy kire hasonlítok? Nem is tudom...

Viszont van egy fotó, s szerintem erre a pasasra hasonlítok. [link]

2021. máj. 2. 23:46
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Oké

mondom a véleményt.

borotvált arccal nem tetszenél

viszont ha ilyen (nem dűsabb, nem hosszabb, nem erőteljesebb, nem más alakú, hanem pont ilyen!) szakállat növesztenél ehhez az archoz, akkor olyan ellenállhatatlanul szexi és sármos lennél vele, hogy szerintem 10-ből 9 nő megvadulna tőle, köztük én is.

[link]

2021. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy hány éves vagy?

És am tényleg,nem fontos a lányoknál anyira ,hogy helyes arcod legyen.vannak ennél sokkal másabb szempontok is 😉

Itt gondolok:jo ruházkodásra,haj stílus,higénia,esztétikus, egészséges test kicsit izmos de nem teljesen,nem úgy nézel ki mint egy két ajtós szekrény 😅.

És ezt viszonylag gyorsan el lehet érni,ha oda figyelsz mindre kicsit összetet de 😅 szerintem ez jön be a lányoknak gondolkodj így 😉.



es tudnál küldeni egy képet, hogy milyen tested lehet? Mert nekem ez így normálisnak tűnik..🤷🏻‍♂️

Ha tényleg hasonlítasz rá akk szerintem még így is helyes lennél.

Bár egy kis borostát meg egy kicsit korszerűbb halyat jobban eltudnék képzelni.


Es külsőleg rendben vagy 😉.

De kicsit -félénk vagy nem?

Most lehetsz bármilyen helyes... de ha nem mersz megszólalni,akkor így a lányok nem fognak számba venni


De nem is kell nagy dumásnak lenni💁‍♂️,csak képzelj oda valakit akivel hülyülhetsz de tisztelettudóan beszélsz

vele👌.


Ja és ez egy nagyon fontos dolog.NE KERES BARÁTNŐT ISMERKEDJ‼‼ ne arra mennyél, hogy nekem nagyon kell

egy lány,mert egyrészt rá görcsölsz,amit a lányok meg éreznek🙄 és ami rosszabb,hogy nagyobbat is koppansz ha a lány ingronál☝️


Amúgy tényleg kedvesnek tűnsz vigyáz nehogy visza éljenek vele 🙂☝️

2021. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
#8 jó dolgokat ír, teljesen jól látja a dolgokat. :)
2021. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Ami még fontos a helyes kiállás mert az magabitosagra és erőre utal ☺. És ehez társuljon egy jó,pozitív kisugárzas.


itt nem rossz fiús kisugárzásra gondolok hannem egy teljesen normálisra! Tükrözi azt az embereknek te boldog vagy a bőrödbe! És nem érdék mások negatív véleménye! Lényegében ennyi 🤝

2021. máj. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!