Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legviccesebb iskolai élményetek?

Legviccesebb iskolai élményetek?

Figyelt kérdés

Nekem az volt, hogy mikor hasmenésem volt anyáék nem hitték el ezért elküldtek a suliba. Pont mikor végeztünk nagyon kellett kuláznom és berohantam a WC-be. Gyorsan beletoltam az anyagot, de nem volt WC papír az egész WC-ben. Az az ötletem támadt, hogy jó akkor kitörlöm az alsógatyával. Kitöröltem majd nemes egyszerűséggel a WC mellé lebasztam a fosos alsógatyámat. Megyek ki kezet mosni, erre látom erre tart a takarítónő. Gyorsítottam a tempón majd biccentettem és köszöntem a takarítónőnek mintha mi sem történt volna. Annyit hallottam miközben mentem már a folyósón, hogy egy rohadt nagyot ordít és káromkodik. Azóta is röhögök ezen :DD.


A másik meg volt egy hülye osztálytársam aki beleszart a csapba, de előtte egy vizibombával eltömte a lefolyót, majd engedett rá meleg vizet. Ott terjengett a sz*rszag az egész 3. emeleten xD.



2021. máj. 3. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ritka nagy f@szfej vagy. De nagy eséllyel csak kamu sztori.
2021. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még olyan 4.-be egyik haverom hátba vágta a másik osztálytársamat, azután természetesen el akart kezdeni futni, de mikor fordult volna meg, telibe lefejelt egy faágat. Karma xdd
2021. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Elég menő, népszerű srác voltam, sportmotorral jártam iskolába, egy téli napon is motorral mentem épp a hó nem esett. Elkésve mentem be, én megtehetem, mikor jöttek karácsonyi műsorra készülődni az osztályok az aulában lévő fát díszítették, ott lófráltak. Az iskola lepcsőjének utolsó fokán megcsusztam és pont becsúsztam az iskolába, a bukósisakom pedig nekigurult az igazgatónak, nekiguritottam, hogy ne rá essek :D mindenki nagyon jót nevetett , úgy szedtek össze a földről :D
2021. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

A valóban "legviccesebb" az volt, amikor harmadik osztályban környezetismeret órán el kellett játszani egy szituációt, hogy életveszély esetén hogyan hívnánk a mentőt / rendőrt / tűzoktót. Az volt a lényege a feladatnak, hogy mindenkiben rögzüljön ennek a menete, hogy sokkhatás alatt is értelmesen el tudjuk mondani, hogy mi történt pontosan, mekkora a baj, mi a pontos cím, stb...


Az egyik lány jelentkezett, hogy szívesen bemutatná. El is kezdte:


-Halló, tűzoltóság!? Felrobbant a konyhában a gázpalack, kigyulladt a lakásom. A kislányom is súlyos égési sérülést szenvedett. Itt lakom az Almafa utca 22. szám alatt. Ég az egész lakás, KÉREM, NAGYON SIESSENEK!


- Abban a pillanatban, rögtön kopogtak az ajtón :D


Az egész osztály rettenetesen megijedt abban a másodpercben, hogy valóban sikerült megidéznünk a tűzoltókat, majd kórusban felnevettünk xD Valaki be is nyögte, hogy "Milyen gyorsak voltak".


Az Igazgató bácsi jött be, fontos közlendője volt az osztályokhoz...

2021. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
3.-van egyik sráccal elhitették hogy a piszoárba is bele szokás szarni és... hát... Megtette
2021. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

#3 én is motorral jártam iskolába, mégsem vagyok annyira nagyra magammal mit te.... Ráadásul nem is 50-es pöcsköszörűvel jártam. Úgy bírom az ilyeneket, akik azt hiszik mennyire menők egy "sportmotortól", ami az esetek többségében egy 50 es kávédaráló... Félreértés ne essék, egy 600-assal is gáz menőzni.

Népszerű voltál, mert sportmotorral jártál? Sokaknak motor nélkül is sikerül népszerűnek lenni... Ezen gondolkozz inkább, neked miért volt szükséged motorra hozzá...

2021. máj. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

#6-os! Köszönöm a lepontozást, nagyon kedves vagy!


Ilyen önző ne legyél már, mert ez a kérdés nem rólad szól! Leírtam az Én vicces élményemet. Nyilvàn nem ezért voltam menő, vagyis nem a motor miatt, de a sztorim szempontjából, így elmesélve harásosabb.


Nem értem, hogy miért kell más vagyonát köpködni, ha valakinek csak egy “50-es kávédarálója” van, milyen jogon szólod Te le? Mit képzelsz Te magadról?!

De csak hogy megnyugodj, nem 50-es kávédarálóm volt, hanem 125-os motorom szalonból, le merném fogadni, hogy neked a mostani autód nem ér annyit, mint amennyit az a motor ért!

Nem menőztem, csak szerettem a motorokat. Te úgy látom kötekedni szeretsz! Nem is a kerdesre valaszoltal :D

2021. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%

#7 mindenki csak egyszer pontozhat, ha rányomsz láthatod mennyien pontoztak le...

Nem azon van a hangsúly hogy mekkora, meg milyen drága motorról van szó.

Egyébként honnan tudtad hogy van autóm? Nem titok, egyik 200-at, a másik meg kb 500-at érhet. A motorom is egyik 9 éves a másik 31 (ma már 34) éves volt, de én ezekért mind megdolgoztam a nyáron. Nem apuci anyuci motorjával menőztem a suliba...

2021. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%
Ráadásul a 7-es válaszod nem is pontoztam, de már most 0%-ban hasznos.
2021. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!