Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kellene megkérdezzem?

Hogyan kellene megkérdezzem?

Figyelt kérdés
Szóval mivel online suli van és egy hónapja nem találkoztam senkivel se, valahogy rá kellene vennem anyámat hogy holnap átjöjjön egy barátom és még aznap este átmennék a legjobb barátomhoz, és ottaludnék. Ezt mégis hogyan kéne megkérdezzem? Baromi béna vagyok ebben, szóval tudnátok segíteni?

2021. máj. 3. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Most te mennél át egy barátodhoz vagy ő menne át hozzád? Vagy átmenne hozzád és együtt mennétek hozzá? Nekem zavaros így egy kicsit.
2021. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy barátom jonne at hozzam, es a nap végén csak én mennék át egy másik baratomhoz.
2021. máj. 3. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát csak kérdezd meg. Biztos nem lesz semmi baj. Meg amúgy is, mi a legrosszabb ami történhet? Max nem enged el :)
2021. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj hogy félek hogy mit válaszol, csak nem tudom hogyan kéne feltennem a kérdést.
2021. máj. 3. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyire rossz a viszonyod anyukáddal? Írj neki levelet, ha egyszerűbb. Nem bunkóságból írom ezt, hanem, ha rákérdez, hogy miert írtad le, akkor elmondod két szoban, és nyomban fog veled beszélgetni. Ez az ő sara.

Amúgy odaméssz, az aktuális szituról, ami van társalogsz vele. Megkérdezed, hogy aznapra tervezteke valamit, majd, ha nem, a válasz, de szerintem megkérdezi, hogy miért, akmor elmondod, hogy van egy osztálytársam, xy a neve és nagyon jó barátom. Átjöhetne-e hozzánk, hogy itt aludjon? Majd én is szeretnék menni hozzájuk.

Szerintem evvel nem lőssz mellé. Éppen ne magolva mondd. Húzd ki magad és nézz a szemébe. Elvtársnak ne szólìtsd.

2021. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!