Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hagy békén?

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Normális az ilyen felnőtt férfi? Elegem lett az egyik ismerősöm állandó hazudozasibol, a hulyesegeibol (már le van tiltva mindenhol) de egy időben új számokról is csak azért irkalt viber, hogy szánalmas gusztustalan megnyilvanulaaokat tegyen felém és szapuljon! Megelegeltem le tiltottam mindenhol. Le szedtem az egyik 'tarskereso' aplikaciot próba szerencse alapon... Folyton látom, hogy 'likol' írni próbál. Normális az ilyen? Miért nem hagy végre békén? Mire jó ez? N29
2021. máj. 4. 08:30
 1/8 Gyakori93 ***** válasza:
83%
Ez már erősen zaklatásnak minősül, jelentsd fel a rendőrségen!
2021. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi idős az illető? Teljesen, mintha az exemről írnál.... Dettó ugyanezt csinálja/ta velem..
2021. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Jelentsd fel a francba, nem hiába van a rendőrség.
2021. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Rendőrség semmit nem fog vele csinálni


Tiltani minden új profil meg számot azt ennyi.

Sőt ha teheted válts számot is.

Korlátozd le az fbd stb


Ha pörgetsz társkeresőn és meglátnád automata tiltás

2021. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

32 a pasi... Közöltem vele, hogy megelegeltem a hulyesegeit, magáról is hazudik (aki vak csak akkank nem tűnik fel) és mivel szóvá mertem tenni neki azóta ocsarol. Minden csovestol kezdve amit el lehet képzelni... (én mégis vállalkozó vagyok, saját lakás stb...) pár napja pedig a haverjai dobálja ki fb on, de lassan már egy éve megy ez...

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, segítséget!

2021. máj. 4. 08:53
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
#4, ezt megkérdőjelezném. Erre van a távolság tartási végzés, és az az online felületekre is számít tudtommal.
2021. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Én meg tapasztalatból írom 4 év online és fizikális zaklatás után. Úgy, hogy 28 profilja van fbn tiltva + 3 telefonszáma
2021. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. máj. 4. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!