Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Viszkok Fruzsi szimpatikus...

Viszkok Fruzsi szimpatikus vagy sem? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Mi az amit szerettek benne és mi az amit nem?

Azért vagyok kíváncsi, hogy most végülis mit gondolnak róla az emberek, mert én egy teljesen normális embernek látom, de olyan sokan leszólják, nem tudom, hogy sokaknak mi a problémájuk vele.


2021. máj. 4. 17:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
21%
ő valami tik tok sztár?
2021. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem, legfőképpen youtuber.
2021. máj. 4. 17:35
 3/39 A kérdező kommentje:
Kérem, olyanok válaszoljanak, akik tudják kiről van szó :)
2021. máj. 4. 17:35
 4/39 anonim ***** válasza:
28%
akkor nem sok válasz lesz...
2021. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Lehet, de inkább kevés értelmes válasz legyen, mint sok ilyen, mint te :)
2021. máj. 4. 17:37
 6/39 anonim ***** válasza:
73%

13-14 évesen néztem pár videóját. Abból maradt meg egy kép róla. Nőies, ápolt, rendezett (talán túlságosan, de pont ezt teszi Fruzsivá), gyakorlatias, intelligens, megbízható. Szerintem jól kijönnék vele, de maga a tartalom, amit készít, nem érdekel engem.

Soha nem volt gondom vele. Van életem, amivel foglalkozzak.

2021. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
77%
A könyves videóit szeretem. A többi annyira nem érdekel, régen szerettem de egyrészt szerintem nálam fiatalabbakhoz szól, másrészt a "környezetbarát" tartalmai olyan szinten nevetségesek, hogy elment a kedvem tőle eléggé.
2021. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A környezetbarát tartalmakat miért érzed nevetségesnek? Nekem is vannak ezzel kapcsolatban negatív érzéseim, azért kérdem :D
2021. máj. 4. 17:48
 9/39 anonim ***** válasza:
82%

12 eves lanyoknak erdekes lehet, amugy "tucatyoutuber", semmi kulonleges nincs benne.


Nem antipatikus egyaltalan, csak unalmas.


Ami tetszik benne, hogy nem harsany, nem vihoraszik idetlenul.

2021. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
Jöttek szembe tőle videói és volt amibe belenéztem, de szerintem nagyon idegesítő volt, nem is néztem tovább. Nem is az a baj, hogy tök sablonos és unalmas tucat kiscsaj, mert az még oké, de a stílusa is irritáló.
2021. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!