Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nem beoltottak diszkrimináci...

A nem beoltottak diszkriminációját hogyan lehetséges eltűrni?

Figyelt kérdés

Nem fogom magam beoltani, addig nem, ameddig nem nyilvánítják biztonságosnak az oltóanyagot. Az Ikeában már a nem beoltottak húsmentes golyót sem ehetnek, mivel csak igazolvánnyal lehet az éttermi részre menni, a finom ételeket pedig csak ott árulják. Koncertekre, fesztiválokra sem lehet majd menni.

Az EU torvény kimondja, hogy nem érheti hátrányos megkulonboztetés a nem beoltott embereket.

Színes tálcákkal kulonboztetik meg az embereket! Hol vagyunk? Miért nem fogják fel végre, hogy ez beteges? A nem beoltott ember nem egyenlo azzal, hogy fertozott!!!!!!


2021. máj. 5. 09:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
38%
Én meg pont le..rom. Nevetségesek vagytok oltottak és oltatlanok is, akik csak ezzel tudtok ugatni egymasra.
2021. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
43%
Nekem aztán 8, hogy a az anti-oltásisták nem jönnek koncertre, legalább több helyem lesz tombolni. 😀
2021. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
34%
5 millio ember tett azert, higy elinduljon a normalis elet. Te mint (már) a hangos kisebbség mit tettél ezért? Azon kivul, higy a neten jatszod a szanalmas megmondo embert..
2021. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
22%
De látod nem azok háborognak akik be vannak oltva és mehetnek akárhova. Hanem Te, akik otthon ücsörögsz és nincs jobb dolgod mint gyakorin dumálni.
2021. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:
Remelem felfogjatok a dolgok súlyát, de a gyengébbek miatt elmagyarázom: nem a husgolyon van a hangsuly, hanem az ellehetetlenítés aktusán.
2021. máj. 5. 09:50
 16/72 anonim ***** válasza:
34%
Annak idején egyik oltást sem ismerték,megis beadatták még a csecsemőknek is,akinek volt esze. Akinek nem,meghalt egy polioban vagy egy rohadt szamárköhögés miatt a pár hónapos/éves gyermeke. Te pl.szívesen járatnád egy oviba a gyerekedet,ahol egyik gyerek sincs oltva pl.kanyaró ellen? Ok,hogy az enyém be van,de ki tudja.. na ugyanez van a coviddal is.
2021. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:
14: buta érv, ugyanis én betartottam a karanténra vonatkozó szabályokat, mindenhol hordtam a maszkot, nem mászkáltam el titokban házibulikba, fertotlenitettem. Valojaban konnyen meg lehetett volna uszni a jarvanyt, ha nem lennenk igenytelenek. Szóval nem az oltas a megoldas, hanem a prevenció, persze az embereknek fontosabb volt szetfertozni egymast, betegen bkk-ra szallni, nem hordani rendesen a maszkot, meglatogatni boldog boldogtalant.
2021. máj. 5. 09:53
 18/72 anonim ***** válasza:
41%
16. Sajnos nagyon sokan vannak akik nem fogják fel a dolgok súlyát.Megakadtak a húsgolyónál.Ezzel az a probléma,hogy ma még csak egy tálcáról van szó, aztán.........
2021. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:
17: Ennyire sotétnek nem lehet lenni... nem az oltassal van a baj, hanem azzal hogy ez egy kiserleti fazis, es nincs bizonyossag arra hogy valoban biztonsagos. A korabbi oltasokat sem keddrol szerdara kezdtek el hasznalni az orvoslásban, hanem megelozte par ev kiserleti teszteles mielott forgalomba hoztak volna, azaz teljesitettek a biztonsagi kriteriumokat. Megvan a kapocs? A keleti vakcinak at sem mentek az EUs engedelyen. Mirol beszelunk?
2021. máj. 5. 09:56
 20/72 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, linkelnéd az EU törvényt, amit említettél? Tényleg kíváncsi vagyok rá!


"A keleti vakcinak at sem mentek az EUs engedelyen."

Akkor válassz olyat, ami átment.

2021. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!