Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nem beoltottak diszkrimináci...

A nem beoltottak diszkriminációját hogyan lehetséges eltűrni?

Figyelt kérdés

Nem fogom magam beoltani, addig nem, ameddig nem nyilvánítják biztonságosnak az oltóanyagot. Az Ikeában már a nem beoltottak húsmentes golyót sem ehetnek, mivel csak igazolvánnyal lehet az éttermi részre menni, a finom ételeket pedig csak ott árulják. Koncertekre, fesztiválokra sem lehet majd menni.

Az EU torvény kimondja, hogy nem érheti hátrányos megkulonboztetés a nem beoltott embereket.

Színes tálcákkal kulonboztetik meg az embereket! Hol vagyunk? Miért nem fogják fel végre, hogy ez beteges? A nem beoltott ember nem egyenlo azzal, hogy fertozott!!!!!!


2021. máj. 5. 09:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
0%

#50

A fölötte levő sort is elolvastad? :) Direkt nagybetűvel írtam, hogy "PLUSZ EMELLETT", mert éreztem hogy anélkül belém kötnek, hogy a kis buborékom alapján ítélek, de ezek szerint a caps lock nem eléggé hangsúlyoz. :(

Statisztika: koronavirus.gov.hu, onnan elérhető a világszintű stat is a Hopkins egyetemről. Oltottaknál meg pl. Astráról szóló hírek, múltkor közreadott táblázat, stb.

2021. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
76%
Láttam statisztikákat, és az oltás nem garantálja azt hogy nem fogsz tovább fertőzni, azt sem hogy valaki kórházba kerül a covid miatt annak ellenére hogy be van oltva. Ja és a statisztikáról inkább ne is beszéljünk. Ebben nekem van személyes tapasztalatom...
2021. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
35%

A diszkriminációról óbégatók ugyanígy kiállnak az élet más területein alkalmazott pozitív diszkrimináció ellen is...?????


Költői kérdés....


Ugyanis szerintem az oltottak előnyben részesítése is +diszkrimináció.

2021. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
0%

"A korabbi oltasokat sem keddrol szerdara kezdtek el hasznalni az orvoslásban, hanem megelozte par ev kiserleti teszteles mielott forgalomba hoztak volna."


Pl a Spanyol nátha elleni?

2021. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:

44: kevered a szezont a fazonnal. Itt senki sem oltásellenes, (sot en oltaspárti vagyok), hanem van ún. kritikus gondolkodásunk. Akik nem oltjak be gyermekeiket biztonsagos oltasokkal azok pont annyira felelotlenek, mint akik malarias orszagba utaznak oltas nelkul (en ismerek is egy ilyen esetet, ahol egy ketgyermekes orvos anyuka nem oltatta be magat, majd meghalt). A kulonbozo konteok, h az oltas autizmust okoz stb az meg úgy ahogy van baromsag.

A mostani oltasok viszont valoban kockazatot jelentenek, hat nem erted?? 1. a keletiek meg nem is engedelyezte az eu, de azert telefecskendezik az embereket (arrol nem is beszelve amit mar egyszer leirtam, h az elso oltas utan is ugyanolyan hordozok lehetnek, megis batran leveszik a maszkot es kopkodnek az ember arcába, egymas piajabol isznak). 2. A nyugati vakcinat gyarto cég sajat maga mondta ki h nem volt meg az osszes trial. Egyebkent meg az mRNS technologiat eddig meg emberen soha nem probaltak, ha bevalik akkor az nagyon jo lenne, mert rengeteg terapias lehetoseget rejt magaban. DE ez még nem bizonyitott.


Konkluzio: fiatal, huszoneves lany vagyok, valszeg tobb kozom van a termeszettudomanyokhoz mint egy atlagkommentelonek, mert az orvosira keszulok, de ez nem érv, ezert nem is hoztam fel eddig, es semmi penzert nem fogom terhelni az egeszseges szervezetemet idegen anyagokkal addig ameddig nagyobb a kockazata maganak az oltoanyagnak mint a virusnak. Ha veszelyeztetett lennek vagy 50+ akkor termeszetesen beoltatnam magam hiszen a koronanak nagyobb lenne a kockazata.


Nagyon duhito, ahogyan bekategoriazod az embereket, foleg ugy hogy en leirtam mennyire odafigyeltem a higieniara, es nem is jartam emberek koze, inkabb kihagytam par elvileg nagyon jo hazibulit az iden, mert volt annyi eszem. Az meg duhitobb hogy nem latod mit okoz ez az uj rendszer, mert talan te magad is az aldozata vagy... pontosan ezt csinalja az emberekkel, a nem beoltottak=kretenek!!! Hidd el van sok ertelmisegi, nagyon bolcs ember a kornyezetemben akik minden tisztelettel betartottak a jarvanyugyi szabalyokat, megsem oltjak be magukat.

2021. máj. 5. 13:59
 56/72 A kérdező kommentje:

54: a spanyol nathara nem volt vakcina, akkor még a DNS letezeserol sem tudtak, csak halvany sejteseik voltak magarol az orokitoanyag fogalmarol. Kesobb nyilvanvaloan kifejlesztettek influenza elleni oltasokat, de az rengeteg ellenorzesen ment keresztul.

Egyebkent funfact, a spanyol natha a mai napig nem tunt el, reszalkotoja a szezonalis oszi/teli influenzanak.

2021. máj. 5. 14:09
 57/72 anonim ***** válasza:
54%
Nem tűnt el, de legyengült.
2021. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
52%

56., megmielott tovabb folytatnad a “nem volt rendesen tesztelve, bezzeg regen”-vonalat, javaslom, hogy olvass utana pl. a jarvanyos gyermekbenulas elleni vakcina fejlesztesenek (avagy Sabin cseppek). Avagy regen ugyanigy csak a teszteles nagyobbik-fontosabbik vegeztek el jarvanyveszel eseten, es amikor mar latszott, hogy az elonyok egyertelmuen nagysagrendekkel megeloztek a hatranyokat, akkor bizony a kevesbe fontos teszteket utolag vegeztek.

[link]


Most ez az jelenti, hogy pl. az Astrazeneca-rol utolag derult ki, hogy tobb millio beoltottbol egynel-egynel lehet eletveszelyes mellekhatasa. (Amugy ez az, amit a vegigteszteles sem fogott volna meg, mivel azok is csak tizezres nagysagrenden futnak.)

2021. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim válasza:
20%

Miért diszkrimináció?

A beoltottak és a nem beoltottak megkülönböztetése logikus. El kell fogadni, hogy vannak védett emberek akik kártyát kapnak hogy ezt bizonyítsák. Vannak emberek akik még nem védettek, ők nem kapnak. Őket védik azzal, hogy nem engedik olyan helyekre ahol belehalhatnak a vírusba. Ha belehalnál a vírusba, persze hogy a kormány lenne a hibás, ugye? (Amúgy messze nem olyan szar a halálozás, mint ahogy mondják)

Az EU szerint az sem diszkrimináció ami a külföldi magyarokkal történik, nem? Kisebbségi törvényt sem fogadják el, hiába írták alá 8(?) különböző országban.

Viszont ha diszkrimináció, akkor én is fogok harcolni azért, hogy jogsi nélkül vezessek. Egy igazolványon alapul, az, hogy jogom van-e vezetni. Be tudom indítani az autót, miért kell akkor jogsi? Nem vagyok retard.

2021. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim válasza:
(ha érdekel a halálozásos dolog: [link]
2021. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!