Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire lennél képes 1 milliárd...

Mire lennél képes 1 milliárd forintért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Odaadnám a májamat vagy az egyik vesémet
Odaadnám az egyik karomat
Bárkivel lefeküdnék
Bárkit orálix szexben részesítenék
Odaadnám a kutyámat vagy a cicámat
Odaadnám anyámat
Meztelenül sétálgatnék negyed óráig az utcán nappal
Összeházasodnék és összeköltöznék az adományozóval
1 hétig nem ennék, nem innék alkoholt, nem cigiznék
Nem tennék semmit, meg lennék a milliárd nélkül is
67 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem kell egymilliárd forint, akkor sem fogadnám el, ha ajándékba adnák.

El meg biztosan nem adnám magamat, semennyi pénzért, vagy semmilyen előnyért sem.

2021. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
bárkit/bármit orális szexben részesítenék
2021. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

3 macskánk van, felőlem az összeset elvihetik, ha tényleg kapok 1 milliárd forintot.


Anyát még ingyen is odaadnám, csak nyűg van vele. Ha annyi pénze van, nála biztos jó kezekben lenne.


1 hétig nem inni iszonyat könnyű lenne, a cigi és az alkohol nálam amúgy sem játszik. De nem szenvednék egy percet se inkább, adnám a macskákat.


Amúgy az első kettőn kívül az összeset bevállalnám annyi pénzért, a szerveimre és a karomra azért még szükségem van.

2021. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
A jelenlegi macskánkat még ennek a töredékéért is. Átkozom a napot is, amikor hozzánk került.
2021. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmit érte. Ha valaki csak úgy pénzt ad neked, akkor előbb utóbb be is hajtja rajtad.
2021. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A "bárkivel lefeküdnék" opció tudat alatt azt feltételezi, hogy valami koszos öreg hajléktalant kínálnának fel, de ennyi erővel dobhatna a gép egy jó csajszit is. Szóval ezt választanám, aztán ha nem tetszik a delikvens, akkor vissza az egész, tartsák meg az 1 milliárdot! Ennyi kockázatot megér.

Persze, ha jobban belegondolok, 1 nappal korábban veszek egy macskát, azt bármikor odaadom 100 ezerért is... :)

2021. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm..

"Bárkivel lefeküdnék" azért nem választom,mert úgyis tudom hogy a leg ocsmányabbat adnák nekem(mint ha én szép lennék,sad story).

"Meztelenül sétálgatnék negyed óráig az utcán nappal

"Jó,egy kihalt városban,mert senki se mondta hogy hol :DD

2021. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Odaadnám a férjem,olyan miért nincs?
2021. máj. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Bárkivel lefeküdnék vagy orális,meztelen séta is oké,állataimat odaadnám ( bár anyámat se szeretem) nem cigizek,nem iszok amugy se,sok a hitelem szóval ennél több dologra is képes lennék ( kivéve,hogy odadom szervem,karom,vagy házasodok vele) szerintem ennél durvább próbákat is megtennének az emberek.
2021. máj. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak egy milliárdot kell fizetnem, hogy orálisan kielégítsek bárkit?
2021. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!