Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen óvintézkedéseket...

Milyen óvintézkedéseket tennél a saját és a családod védelmében, ha megnyernéd a 17 milliárdot eurojackpoton?

Figyelt kérdés

Azoknak a válaszát várom, akik itt maradnának országon belül. Gondolom ha azonnal költöznél másik országba, akkor kevesebb eséllyel találnának meg a bűnözők.

Fogadnál 0-24-es testőrt? Költöztetnéd a családodat is más helyre? Megváltoztatnád a nevedet?


Azt tudjuk, hogy emberek ennél sokkal kevesebb pénzért is rabolnak, ölnek. Volt olyan, hogy a saját felesége/sógornője ölte meg a lottónyertest. Lehet rám mondani, hogy paranoiás, de valljuk be ennyi pénzért sokan sok mindenre képesek.



2021. máj. 6. 10:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem mondanám el. :-D
2021. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Továbbra se élnek nagy lábon és nem kürtölném szét, hogy nyertem. Illetve bankba tartanám nem pedig a dunnában
2021. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el senkinek, akkor nem fognak tudni róla. Beadnám a bankba és élném tovább az életem. Ha vennék belőle valamit akkor sem mindent egyszerre, mert az feltűnő lenne. De utazni biztos mennék belőle.
2021. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell óvintézkedés, ha senki se tud róla.
2021. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondanám el senkinek, csak a családtagoknak. Vennék belőle egy egyszerűbb de lakható házat kb 30 millióért. Azért ez nem ritka a 30 milliós ház. Rokonoknak is adnék belőle, hogy könnyebb legyen az életük. De idegeneknek nem adnék, hiszen ők bármikor szétkürtölhetik. Utazni sokat fogok, de olcsón próbálok vele kijönni. Esetleg ha megoldható lenne, a fülemet megműttetném külföldön, hogy ne legyek hallássérült. Aztán a pénzem javarészét bankba tenném.
2021. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%

Én ezt a kérdést úgy ahogy van nem értem. Aki ilyen sok pénzt nyer azt a Szerencsejáték zrt. védi egy számukra rendelkezésre álló telefonszámmal. Nem a lottózóba mész be hogy hé nyertem úgy hogy vannak körülötted, hanem ezt a számot hívod ami után biztonsági kérdéseket tesznek fel hogy megbizonyosodjanak hogy te vagy-e valóban aztán elvileg egy megbeszélt helyen személyesen is igazolni kell hogy te vagy-e aki nyert.


Szóval amennyiben nincsenek fun-jaid akik stalkerkodva követik minden lépésed úgy anonim maradsz teljesen.

2021. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Vennék,egy tanyát és jó napot !
2021. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan óvintézkedést tennék, hogy nem mondanám senkinek. Ha nagyobb, jobb helyen lévő lakásba/házba költöznénk, nem tűnne fel senkinek, az hogy többet megyünk külföldre, szintén nem. Ha meg felmondanék a munkahelyemen, az még kevésbé, hiszen azzal kevesebb emberrel találkoznék a jövőben.
2021. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Te talán név szerint tudod, hogy épp ki nyert nany tételű szrencsejáték nyereményt? :)

Ha nem, akkor mi ez a kérdés?

2021. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy vannak már vagyonvédelmi cégek akik ha problem van csak egy gombnyomas es jönnek de szerintem aki nyer arról senki nem fogja tudni hogy milliárdos lett. Max. Csak töpreng hogy jé új autója van aztán megy mindenki a dolgára. 6-os vagyok amúgy. De mint írtam van egy telefonszám amit ilyenkor hívnak a nyertesek.

Ez a védelmüket és az anonimitásukat szolgálja.

2021. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!