Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beadatnátok az oltást ha már...

Beadatnátok az oltást ha már átestél a betegségen?

Figyelt kérdés

Ausztriában élek és novemberben kaptam el a vírust. Jelentkeztem az oltásra és ma írtak,hogy Pfizert kapom és június 11.-én mehetek. Igazából azért oltatnám magam mert szeretném ezt az egészet már letudni. Szeretnék akkor és úgy hazamenni amikor akarok, karantén nélkül. Szeretném a régi életemet...és nagyon úgy néz ki,hogy mindent oltáshoz fognak kötni. Ti mit tennétek?


24/L


2021. máj. 8. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Van ra protokoll, mennyi idonek kell eltelnie, akkor nem gondolkoznek.
2021. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen, én március végén kaptam el, április végén beadták, jól vagyok. Amint meggyógyultál mehet az oltás, de előfordulhat, hogy az országodban más szabályok vannak és várni kell, hogy addig is amíg a betegség miatt védett vagy, más megkaphassa az oltást.
2021. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
attól mert beadod, nem lesz régi életed?!
2021. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem oltatnám be magam. Nem ez fogja megváltoztatni az életed, és korántsem biztos hogy mindent oltáshoz fognak kötni, ez csak fikció.
2021. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

ha már átestél rajta, akkor elvileg az immunrendszered leküzdötte... minek kellene beoltatnod magad??


Ennyi megvezetett magyar birkát.. fúúúbazki facepalm...

2021. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem oltatnám be magam, és akkor sem, amikor még nem estem át rajta.
2021. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Semmiféleképp nem oltatom be magam és a család sem. Voltunk covidosak, még egy komolyabb nátha is keményebb.

Ha esetleg kötelező lesz, akkor nem tudom mit csinálunk majd.

2021. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen, semmi garancia nincs rá, hogy ha másodszor elkapja valaki, akkor nem lesz súlyosabb, mint elsőre. Egy kollégám átesett rajta, be akarja oltatni magát, de elég ramatyul van, neki tartós egészségkárosodást okozott a covid.
2021. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is. Sajnos fél éve nem érzek szagokat és ízeket is tompán. Rettegek,hogy ez örökre így marad...annyira szörnyű. Jó nyilván nem panaszkodom mert vannak akik meghaltak ebben, de azért jó lenne újra érezni a frissen nyírt fű illatát, vagy a parfümöm illatát....
2021. máj. 8. 16:52
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Igen, apukám volt covidos és bár nekem nem voltak tüneteim, meglehet, hogy átestem rajta, félek, ha (megint) elkapom, már nem úszom meg ilyen könnyen.

Egy távolabbi ismerősöm mellesleg egy hét alatt vesztette el a nagyapját meg az újszülött gyermekét covidban, úgyhogy nem akarok kockáztatni..

Amúgy azt nem értem, miért hiszik azt ilyen sokan még mindig, hogy aki egyszer elkapja, az többé nem lehet covidos? Ez nem a bárányhimlő és kb. minden nap jelennek meg újabb cikkek arról, hogy aki egyszer elkapta, még ne higgye magát védettnek, stb...

2021. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!