Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha legalább...

Az mit jelent, ha legalább heti egyszer álmodok valakivel érzelmi dolgokat?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert nem a férjem az, akivel álmodok, hanem egy olyan ember, akivel napi szinten találkozok. Ha vele vagyok, nem érzek semmit, tök jó haverok vagyunk, de semmi más. Viszont mindig vele álmodok, nem szexuális, hanem érzelmes, szerelmes álmokat... Tök rossz, mert ugye olyankor az ember máshogy néz a másikra akkor is, ha valójában egyáltalán nem érdekli úgy... Miért lehet ez?
2021. máj. 9. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajat tapasztalatom, hiaba tartanak ezoterikus baromnak, hogy nagyon sokszor a masik gondol rank, es o maszik az almainkba. Nem azert irom, mert te ferjnel vagy. Nekem sokszor volt, hogy ot tiz ev utan felhivott, uzenet az, akivel egy hete almodtam. Ezek nem veletlenek, nagyon sok volt.
2021. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!