Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted az utálat/gyűlölet...

Szerinted az utálat/gyűlölet jobb, mint a közöny?

Figyelt kérdés
Jelenleg van olyan ember az életemben, aki annyira utál, hogy ha meglát az utcán inkább átmegy a túloldalra. Nyilván azért teszi, hogy ezzel bosszantson, mert azért ez elég megalázó számomra. Simán elmehetne mellettem akár köszönés nélkül is, de inkább látványosan kikerül, hogy ezzel is kimutassa mennyire nem kedvel. Szerintem ez sokkal rosszabb, mintha teljesen közömbös lenne velem.(Sógornők vagyunk.) Ti ilyen esetekben szoktátok magatok rosszul érezni?
2021. máj. 12. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Jobb !
2021. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen. "Vajha hideg lennél, vagy forró, de mivel langyos vagy, kiveltek téged a számból."
2021. máj. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Félelmetesebb.
2021. máj. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát figyelj, van olyan ember aki miatt én is átmegyek az utca másik oldalára, de még véletlenül sem azért, hogy őt bosszantsam, hanem mert annyira okádhatnékom van tőle hogy nekem jobb attól, ha messzire elkerülöm, az, hogy ő mit gondol/érez a legkevésbé sem érdekel! Még így is szívesen végignézném ahogy el b assza egy tehervonat hogy a 2. gyerekével terhes éppen, ha közömbös lenne szimplnán le sz a r nám, de az előbbi legalább boldogsággal és elégedettséggel töltene el!
2021. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a közöny jobb. Annak is aki érzi, annak is, aki iránt érzik.
2021. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább legyen valaki közönyös velem és szarjon le magasról, minthogy keresztbe tegyen nekem, pletykázzon rólam, sértegessen, stb.
2021. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem inkább a közöny, azzal meg lehet békélni.
2021. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Tételezzük fel, hogy megtámadtak éjjel az utcán, és magatehetetlenül fekszel a földön.

a) Elmegye melleted valaki aki közömbös irántad. Simán csak úgy tesz, mintha meg se látott volna.

b) Elmegy melletted valaki aki utál. Fog az alkalmon s még párat belédrúg.


Melyik jobb?

2021. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!