Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalt már valakid (családtag...

Meghalt már valakid (családtag, rokon, ismerős, barát, stb..) az oltás miatt? Lent fejts ki bővebben ha van kedved!

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
72 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de a vírus miatt se.
2021. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Az oltás miatt vagy az oltás ellenére? Nem mindegy.
2021. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Vírus miatt igen, egy 35 éves rokonom, de az oltás miatt semmi.
2021. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyik barátom nagyapja, a Pfizer után pár nappal elhunyt. Semmi krónikus betegsége nem volt.
2021. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem halt meg, de van két ismerős, aki elég súlyos állapotba került, DE nekik előrehaladott autoimmun betegségük van. Mindkettő jobban lett azóta.
2021. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#2 az oltás miatt, így van a kérdésben is írva.
2021. máj. 12. 10:15
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem, de a vírus miatt sokan, én ilyen sok halált még nem éltem meg a környezetemben ilyen rövid időn belül.
2021. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Minden ismerősöm be van oltva, én várom, hogy hívjanak.

93 eves nagymamam túl van a víruson, 2 hetet volt kórházban, bátyámban pedig találtak antitesteket, tehát sunyiban átesett rajta... de úgy, hogy minket meg valahogy nem fertőzött meg, pedig napi kontaktban vagyunk.

2021. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat tudok aki a covid miatt nem került kórházba ha nem inkább haza küldték a vírusra hivatkozva,sztrókot kapott és meghalt,ha be viszik a kórházba még ma is élne.
2021. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Az oltás miatt nem. De a covid és szövődményei miatt igen, rokon is, és rengeteg ismerős is. Mivel az orrom előtt zajlott/zajlik, láttam, ahogy gyengülnek és elfogynak. Akik a környezetemben (igazoltan) átestek a covidon, azokon is maradandó nyomokat hagyott, feleakkora, legyengült emberekké váltak. Persze egy nátha v. influenza is megviseli a szervezetet, de ez olyan, számomra eddig nem ismert jelenség, ami a mai napig megdöbbent.
2021. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!