Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy egészséges...

Van rá esély, hogy egészséges fiatalként Modernával beoltsanak? Ezt szállítják egyáltalán a háziorvosokhoz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a házi orvosoddal, biztos tud segíteni

Én is azt tettem.

2021. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán, nálunk is van, 26 vagyok és egészséges, most oltottak vele a háziorvosnál.
2021. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok és egészséges.

Pont az nap kaptam modernát amikor kiirtad a kérdést.



#2 neked mi volt az oltási reakciód? Ha volt.


Nekem: 2 napig kb semmi karom az oltás helyénél fájt de nem erőltettem, fáradékony voltam de nem igazán.. elég hülye idő volt/van erre alapból érzékeny vagyok inkább ennek könyvelem el. 3.nap beduzzadt a hónalj nyirokcsomóm 24 óra alatt elmúlt. Egyéb reakció nem volt. Néha mintha éreztem volna hőemelkedést, de szerintem inkább be beszéltem. (Azért írom le mert nagyon kevés az infó és ha valaki ide téved, tudjon tájékozódni).


Köszi ha vissza írsz!

2021. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most lehet foglalni Modernara is az eeszt-ben, sok idopont van.
2021. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!