Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik állattól féltek jobban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 15:33
A kérdező szavazást indított:
kullancs
pók
darázs
macska
62 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Poloska

x(

2021. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyiktől sem. Macskám és madárpókom (Poecilotheria Metallica) van háziállatként, a darázzsal sosem volt bajom, a kullancsot régen undorítónak találtam (a bőrben) de egyszer találtam a cicában és gond nélkül kivettem, azóta semmi bajom azokkal sem.
2021. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Egyiktől sem félek!

A pók, darázs nem bánt, legfeljebb, ha eleget bántod elötte, de akkor sem gyakori.

A kullancs sem bánt, csak enni akar, de ha nagy ritkán tlálok egyet, azt kiszedem és ennyi.

A macska meg nem véletlen házi kedvenc, ha normálisan viselkedsz vele, akkor kifejezetten aranyos állat.

2021. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha muszáj választani, akkor a kullancs, csak mert elég sok betegséget hordozhat.
2021. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A darazsat egyből észreveszed, a kullancs mebújik és macera kiszedni. Szerintem a válasz egyértelmű.
2021. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Macska???

Van, aki fél egy macskától?


????

2021. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem mondanám félelemnek inkabb tanult dolognak hogy óvakodni kell a darazsoktól kullancsoktól és bizonyos pokoktol mert hát qurvára veszélyesek

Amugy a macskát nem ertem akkor már lehetett volna a kigyo vagy egyéb veszélyes állat

2021. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Halálosan rettegek a darazsaktól, tényleg, már ha 5 m-nél közelebb jön egy, vigyázzban áll bennem a sz...Egyébként egyáltalán nem igaz, hogy nem bántanak, bizonyos fajták kifejezetten agresszívek. Na meg bocsánat, de nem fogom ajnározni őket a tányérom közelében sem. Baromira nem ritka a darázscsípés, sőt. A méhek azok, akik sokkal “barátságosabbak”.

Pókoktól undorodom, de legalább tudom, hogy a nagy részük nem tud fájdalmat okozni. A kullancsnál a betegségek miatt aggódom.

A macska nem is értem, hogy kerül ebbe a kártevő besorolásba. Nyilván lehet vad, de azért ne hasonlítsuk már egy lódarázshoz mondjuk.

2021. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!