Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan menekülhetnék el a...

Hogyan menekülhetnék el a saját fejemből?

Figyelt kérdés
Iszonyúan félek. Senkit nem érdekel. Van gyógyszerem. Nem megoldás. Nem tudom mitől. Mi baj velem. Nincs hova menekülnöm. Nem tudom mit csináljak. Belefáradtam.

2021. máj. 14. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz vagy pszichiáterhez jársz? Szeretnél meggyógyulni? Mit teszel annak érdekében, a gyógyszeren kívül, hogy rendbe gyere?
2021. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Segítenék, de kevés az infó. Van okod félni? Meg lehet szüntetni ezt az okot? Vagy generalizált szorongásod van? Rengeteg technika van a szorongás enyhítésére. Az egyik legjobb a figyelem elterelés. Amikor letettem a nyugtatókat, brutál szorongásaim, pánikrohamaim voltak, én pl mesefilmeket néztem. Na most képzelj el egy 190 centi magas, 110 kilós férfit, aki teljes odaadással nézi a Jégvarázs című animációs mesét.:) Vagy pl sokat sétáltam, az is segített. Tudatosítsd magadban, hogy a szorongás ugyan baromi kényelmetlen, de nem fog megölni. Csak hormonok + az idegrendszer feszültsége. Hagyd figyelmen kívül, lazíts, kösd le magad valamivel. És ha van gyógyszered azt is szedjed rendesen.
2021. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!