Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok nyugodtan...

Miért nem tudok nyugodtan beszélgetni mások előtt?

Figyelt kérdés

Úgy értem valahányszor beülünk egy kávézóba, mindig az az első észrevételem, hogy túl közel vannak az asztalok egymáshoz és biztos hallani lehet a másik asztalnál a beszélgetést (Tudom, és akkor mivan ha hallják? Mit csinálnak? semmit.) . Vagy, sorban állás közben (bárhol) . Esetleg ha telefonálok valakivel és tudom hogy az az idegen személy hosszabb ideig lesz mellettem, akkor nekem kényelmetlen a telefonálás (pl. tömegközlekedés).

Nem minden esetben van ez, de sokszor előfordul illetve nem tudom megkülönböztetni a helyzeteket, hogy mikor zavar és mikor nem.


2021. máj. 16. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy a normális. Engem is zavar. Az is zavarna, ha a telefonkönyvet olvasnám fel mások pofájába.


Most nehezebb lesz visszaszokni abba, hogy mindenki a seggedbe mászik.

2021. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valojaban pedig senkit sem erdekel, hogy mit beszeltek.
2021. máj. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Igen, amikor az ember meghall belőle részleteket, ha pont érdekesnek is tűnik és önkéntelenül követi is a beszélgetést, amint pl. leszáll a bkv-ról, kijön a boltból, stb el is felejtette az egészet.


Hidd el, kérdező, mindenkinek annyi a dolga, gondja, baja, hogy azzal van elfoglalva.

2021. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi mindenkinek :D
2021. máj. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!