Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeptemberben most mi a...

Szeptemberben most mi a lopikula lesz az egyetemekkel nyitaskor?

Figyelt kérdés

Ez a wirus nem fog eltunni szeptemberre ugy hogy nyoma sem lesz.


Mi lesz azokkal akik addig meg nem kerultek oltasra es veszelyeztetettek (bar ki nem az)?


Mi lesz azokkal akik nem is akarjak beoltani magukat?


Az kiraly meg szep hogy a tanarokat mind beoltottak, de igy most hogy fogjak szigoritani a jelenletet?


Feljek bemenni egyetemre mert egy oran 500 an vagyunk egy teremben es abbol tuti valaki covidos lesz 6 honap alatt, es ott szet fogjak szorni a virust?


Hibrid oktatas lesz?


Csak oltas igazolassal lehet majd bejarni?


Mi a lo lesz?


2021. máj. 19. 11:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

El tudom képzelni, hogy távoktatás lesz ősztől is, mert világszerte ilyen alacsony átoltottsággal lesz itt még negyedik hullám a rosszabb idő beköszöntével. Virulógusok azt mondják, mutálódik, mint a..., úgyhogy azt se tudni, mire számítsunk.

Mindenesetre nekem se Édesapám temetése, se a poszt-COVID nem hiányzik.

2021. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Egy biztos, előadásra eddig sem volt kötelező bejárni. Szemináriumon, gyakorlaton meg nem lesztek 500-an.
2021. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2: ezt mar mindenki maga itelje meg, hogy felesleges e bejarni orakra vagy sem.
2021. máj. 19. 11:54
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem arról volt szó, hogy felesleges, hanem, hogy kötelező e.

Magyarul az egyetemet k.. nem fogja érdekelni, hogy ki fél-ki nem fél, nem kötelező bejárni. Tehát a tanár megtartja annak, aki bemegy. Vizsgázni kötelező csak.

2021. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%

#2


Pontosítsunk: már ahol! A második szakomat végzem, ahol a nappalisoknak kötelező az előadás látogatása

2021. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%

A hibrid oktatást legalább kezdetben még reálisnak látom. A nem lefizetett orvosok nagyon mondják hogy 2021-ben teljesen normális életre még nem szabad számítani.

Egyébként most már nincs olyan hogy valaki aki akar oltatni, ne kerüljön sorra. Már van annyi vakcina hogy szabadon lehet időpontot foglalni, már azt is eldöntheted hogy milyet szeretnél.

2021. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hat ez a baj.


Szerintem vissza akarnak majd terni a jelenleti oktatasra es megkovetelik szigoruan a jelenletet mintha semmi nem lenne.


A gyakorlatokkal meg az a baj, hogy 20 - 30 emberbol ha akar 1 db jar eloadasra amin vannak 200an, akkor mar beviszi a gyakorlatra is a virust.


Persze vannak akiket ez nem erdekel hogy masok veszelyeztetettek es ok mennenek mar bulikba meg p*csat razni, meg csajozni pasizni = egyetem.

2021. máj. 19. 12:02
 8/26 A kérdező kommentje:
#4 esnek irtam a valaszomat
2021. máj. 19. 12:03
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
Meg az is gond, hogy egyszerre 20-30-an vannak ugyan bent a gyakorlaton, de az elhasznált, fullasztó levegő ott marad és jön a következő csoport..
2021. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Azért a szellőztetést már feltalálták :)
2021. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!