Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet olyan ember...

Szerintetek lehet olyan ember az országban, aki még ne hallott volna a koronavírusról?

Figyelt kérdés
Nem vírustagadóra vagy szellemileg leépült emberre gondolok, hanem például egy tanyán élő, médiát nem követő emberre, vagy nomád életmódot folytatóra.

2021. máj. 24. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg csak tanyán élők, olyanok, akiknek még a helyi regionális napilap is drága, és a legolcsóbb, állami, szociális tévécsomag is luxus.
2021. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
szerinted a cigánytelepeken élők tudnak bármit is.. valahogy kétlem.
2021. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Még tanyán is hallottak róla azóta az emberek... Max az nem hallott róla, aki el van rabolva és bezárva valahová.
2021. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Tuti nincs olyan...

Laktam tanyán gyerekként es a tanyasi embereknek is volt TV,rádió,alaptelefon. Jártak boltba stb... Szerintem nincs olyan aki ne tudna róla.

2021. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kómában fekvő betegeket leszámítva szerintem nincs. Nem hiszem el, hogy valaki egy év alatt senkivel sem találkozott, vagy nem ment boltba, nem használt internetet. Magyarország elég kicsi. Azt elhiszem, hogy van, aki nem ismer senkit, aki koronás lett volna, de hogy ne is hallott volna róla, ahhoz már túl sok idő telt el.
2021. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!