Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít piszkosul...

Csak engem idegesít piszkosul ez a Jerusalema risza kihívás?

Figyelt kérdés

Annyira gáznak tartom. Mikor megtudtam, hogy valahol milliókat vertek el rá (drónkamera stb.), áhhh, tényleg nincs jobb helye annak a pénznek a mai világban.

Ráadásul mire is jó ez a tánc? Visszafoltozza az ózonlyukat, vagy mit tud?


2021. máj. 26. 19:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak téged, engem is!
2021. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Én nem is hallottam róla.
2021. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Jaj engem is nagyon idegesít. Megváltják a világot ha eltáncolják!
2021. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Engem is idegesít. Attól, hogy tàncikàlnak, nem történik semmi.
2021. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Én személy szerint sosem találkoztam ezzel, de anyám néha 20 percen keresztül ezt nézi, természetesen hangszóróval, és addig hallgathatom ezt a szennyet beloopolva. Már hónapok óta napi szinten hallgatja magát a számot is, néha fél óráig megállás nélkül. Sajnos nem túlzok.

Már fel akarom akasztani magam a pcsába.

2021. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak teged, fogalmam sem volt rola mi ez, csak beirtak a munkahelyi csoportba, hogy mi lenne ha megcsinalnank mi is ezt a kihivast. Hat kosz nem.
2021. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Inkabb dolgoznanak meg foglalkoznanak massal.

Megis mire jo ez a tanci zene stb? Semmire

2021. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész onnan jött, hogy valaki kigondolta, hogy mivel 1 éven át mindenki "be volt zárkózva", ezért fontos dolog a mozgás. Na aztán PONT ennek a Dél-Afrikai valakicsodának a félig szájdobos izéjét szedte elő, és úgy döntött, ír hozzá valami ugri-bugri koreográfiát. Aztán csak olyasféle netes hülyeség lett belőle, mint amilyen a Gangnam Style meg a Harlem Shake (Kólaterrorista) voltak anno.
2021. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Legalább akkora csinálták volna mikor még külföldön divat volt, de azóta már el telt egy kis idő.

Annyira unalmas és vicc az egész már komolyan.

2021. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Fogalmam sem volt mi ez, úgyhogy most utánanéztem. Egy videó elég is volt, nem leszek a dolog rajongója és a zene is szar, de nem idegesített fel. Nem is vagyok annyira megkeseredve mint gondoltam.

Ebben nincs semmi rossz, nem ártanak vele senkinek, és közösségformáló ereje van.

Ami engem rohadtul felháborít, azok az olyan challenge-ek amikkel valakinek ártanak. Mint pl az az eszement állatkínzó baromság, amivel a teheneket ijesztgetik.

Ott olyan is előfordult hogy annyira megijedt csóri tehén hogy a vonat elé futott, ami elgázolta. Az ilyeneket sortűz elé állítanám, de azok nem zavarnak akik csak jól érzik magukat és táncolnak valami szar zenére úgy, hogy közben senkinek nem ártanak vele.

2021. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!