Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordják egyesek még...

Miért hordják egyesek még mindig a maszkot az utcán, amikor nem kötelező? Rájuk nőtt ez a hülye álarc?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 16:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%

Szomorú, ha valaki csak azért viselte idáig mert kötelező..az ilyen embernek nem igazán számít a másik egészsége, mivel nem magunk miatt viseljük hanem mások miatt..

Amúgy volt már ilyen kérdés, ahol mindenki a kérdező ellen volt, szerintem most se lesz másképp.

2021. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Te valami kisnyugdíjas vagy? Mert teljesen úgy viselkedsz. Francot érdekel téged, ki hordja és ki nem.
2021. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ne áltassuk már egymást!

Semmit nem ért a maszk a vírusok ellen. Sokkal nagyobbak a maszk pórusai, mint maga a vírus. A vírusok úgy repülnek át rajtuk, mint a kitárt ablakon.

2021. máj. 27. 16:10
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
Mert teljesen át lett mosva az emberek agya. Most olvastam Facebookon is egy hozzászólást, hogy szerinte ezentúl is mindig maszkot kellene hordani, mert véd az influenza ellen és különböző baktériumok ellen is. Hordja nyugodtan, engem nem zavar, egészségére, de ne akarja rákényszeríteni senkire. Én inkább szívok friss levegőt közvetlenül a természetből, maszk nélkül. Majd hosszú távon kiderül melyik egészségesebb.
2021. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Inkább az a kérdés, hogy téged miért érdekel ennyire, hogy mások mit csinálnak.
2021. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nekem oly mindegy, hogy hordják, csak megdöbbentő, milyen sok embernek sikerült elvenni a józan eszét.

De végül is ez volt a céljuk!

2021. máj. 27. 16:26
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Részemről: ha senki nincs a közelben, leveszem. Ha nagy a gyalogos forgalom, felveszem. Vérképzőszervi daganatos vagyok, immungyengítő kezelést kapok. Nem a Covid miatt hordom.

Ha bármit elkapok, az hetekkel késlelteti a kezelésemet. Vagy akár meg is akadályozhatja.

De azt is megértem, aki a Covidot nem szeretné.

Miért fáj az neked, ha más maszkot hord?

2021. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%

- pattanasos az arcuk, es nem akarjak mutogatni

- nem sminkeltek ki magukat, vagy nem erzik magukat szepnek

- fazik az arcuk (foleg telen igaz, nem most majusban)

- nathasak, vagy mas betegseguk van, es nem akarnak radtusszogni

- egy hatalmas herpesz nott a szajukra, es el akarjak takarni

- nem akarjak, hogy felismerjek oket az utcan

- felnek a virustol, es azt remelik, hogy ez segit valamennyire a terjedes megfekezeseben

- megszoktak, es mar hozzatartozik a kulcs telefon penztarca triohoz, ami nelkul nem megy az ember utcara

2021. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Miért ne? Nem tilos.


A magam részéről két okból szoktam magamon hagyni:

- a nyárfaszöszök ellen egész jól véd, végre nem folyik egybe t@knyom-nyálam

- jobb illata van a frissen mosott maszknak, mint az összeszrt utcának

2021. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerű. Kimegyek a házból és pár percre van a busz/villamos megálló. Tömegközelkedésen kell. Onnan 5 percre a munkahelyem, ahol szintén kötelező egész nap. Ha leveszem arra a pár percre, elfelejtem felvenni, amikor kéne. Ha boltba megyek, dettó.
2021. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!