Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran fürdesz vagy...

Milyen gyakran fürdesz vagy zuhanyzol?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Naponta kétszer.
Naponta.
Kétnaponta.
Hetente kétszer.
Hetente.
Kéthetente.
Havonta.
63 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Reggel-este. Nyáron akár napi 5x.
2021. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Most hogy megint járok emberek közé, napi 1x, általában este, de van hogy reggel. Amíg karantén volt, addig volt, hogy egy hétig nem zuhanyoztam, mert egyszerűen nem volt kedvem; végül nem bírtam aludni olyan irgalmatlan büdös voltam ezért megfürödtem.
2021. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Változó. Középsulis koromban heti max 2 volt, de inkább 1. Érdekes, nem is volt barátom és ki voltam közösítve, közelembe nem mertek jönni :D Amikor bekellett járni egyetemre akkor heti max 3. Most is valahogy így karanténban, 3 naponta. Lusta vagyok hozzá, de jó a rosszban hogy kerülnek az emberek, mert facsaróan bűzölgök mint állat :D
2021. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Heti 2x-3x, edzés napok után. Nem vagyok büdös és amúgy sem járok ki sokat, csak ha muszáj.
2021. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én alapvetően napi 1x legalább.


Az esetek nagy részében reggel, mert szeretek frissen elindulni, tiszta hajjal, és fel is ébreszt.


Viszont ha olyan programom volt, edzés, túrázás, akkor este is lezuhanyzom vagy ahogy haza érek.


Nyáron meg van, hogy napi sokszor is beállok 1-2 percre a víz alá :D

2021. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta többször szoktam... Munkahelyemen pár óránként szauna fertőtlenítés van, akkor arra a pár percre nincs kikapcsolva a szauna, viszont van több darab/fajta is, jól leizzaszt, utána zuhanyzás, meg munka után is, aztán bringával megyek haza, ha sietek leizzadok akkor otthon is zuhanyzok.
2021. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a f..szomért pontoz le az a retek aki lepontoz egy tényt? :D
2021. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Engem is lepontoznak mert igazat írok. A mindennapos zuhany ráadásul egészségtelen is.
2021. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!