Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az a férfi, aki ad magára,...

Az a férfi, aki ad magára, elegánsan öltözködik, illatos, normális dezodort használ, arról miért gondolják sokan tévesen, hogy meleg?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 12:47
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz, ahhoz már kell egy bizonyos "arc" meg viselkedés is.

Csak ennyitől még soha, senkit nem gondoltak melegnek, de még csak feminim férfinak sem.

2021. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen embert láttam még, nem gondoltam őket melegnek.

Csatlakozom az 1. hsz-hoz, megjelenés, kisugárzás dolga, hogy kit néznek melegnek.

2021. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, nem néztek melegnek soha, sokkal gyakrabban fordul elő hogy 18 éves létemre leuramoznak vagy 20 felettinek néznek.
2021. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a társadalom általános vélekedésébe hibásan ágyazódott be a "férfiasság=igénytelen, előemberi viselkedés és megjelenés" gondolkodásmódja, társadalmi képe, mondhatni illúziója, és társadalompszichológiailag megfigyelhető jelenségként maradt meg ez a tévhit széles körben, ugyanúgy, mint a melegek=szivárványosok párosítás, és még ezernyi más hasonló, hibás és sarkított társadalomkép. A baj akkor kezdődik, ha ebből a hibás képből elvárás lesz, beépülve sok egyén személyes elvárásaiba.
2021. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!