Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az a férfi, aki ad magára,...

Az a férfi, aki ad magára, elegánsan öltözködik, illatos, normális dezodort használ, arról miért gondolják sokan tévesen, hogy meleg?

Figyelt kérdés

jún. 1. 12:47
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz, ahhoz már kell egy bizonyos "arc" meg viselkedés is.

Csak ennyitől még soha, senkit nem gondoltak melegnek, de még csak feminim férfinak sem.

jún. 1. 12:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen embert láttam még, nem gondoltam őket melegnek.

Csatlakozom az 1. hsz-hoz, megjelenés, kisugárzás dolga, hogy kit néznek melegnek.

jún. 1. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, nem néztek melegnek soha, sokkal gyakrabban fordul elő hogy 18 éves létemre leuramoznak vagy 20 felettinek néznek.
jún. 1. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a társadalom általános vélekedésébe hibásan ágyazódott be a "férfiasság=igénytelen, előemberi viselkedés és megjelenés" gondolkodásmódja, társadalmi képe, mondhatni illúziója, és társadalompszichológiailag megfigyelhető jelenségként maradt meg ez a tévhit széles körben, ugyanúgy, mint a melegek=szivárványosok párosítás, és még ezernyi más hasonló, hibás és sarkított társadalomkép. A baj akkor kezdődik, ha ebből a hibás képből elvárás lesz, beépülve sok egyén személyes elvárásaiba.
jún. 3. 14:32
Spirulina Alga tabletta

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!