Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire röhögnétek ki azt,...

Mennyire röhögnétek ki azt, aki 27 évesen kezdené csak az egyetemet és 31 évesen fejezné be úgy, hogy azelőtt dolgozott?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 14:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, bár amúgy sem hobbim, hogy embereket kérdezgessek, hogy hé mikor kezdted az egyetemet, de ha tudnám hogy xy évesen akkor sem röhögném ki érte, hisz nincs ezen semmi mulatságos.
2021. jún. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagynéném 32 évesen kezdte, és 36 évesen fejezte be levelezőn, két gyerekkel munka mellett.


Egy egyetemi ismerősöm meg pl 23-24 évesen jött rá arra, hogy nem tetszik az eredeti végzettsége, újra egyetemre megy, most fog végezni 27 évesen. Stb... Semmit nem fog számítani a korod.

2021. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne kiröhögni? Komolyan kérdezem, ebben semmi extra nincs, volt több 30+ éves családos szaktársam egyetemen, nem értem ebben mi a meglepő, vagy vicces.
2021. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyám majdnem 50 lesz, mire lediplomázik alapszakon levelezőn. Marhára tisztelem érte. Én 18 évesen kezdtem, de voltak 25-27 éves csoporttársaim (nappalin ráadásul), azon kívül, hogy viccesen megjegyeztük néha, milyen "öregek", semmi nem volt.
2021. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nappalin több 30+ -os, esetenként családos szak-, illetve csoporttársam van. Sőt, levelezőn vannak 50+ -osok is.

Semennyire nem röhögöm ki őket, pont, hogy nagyobb tisztelettel vagyok feléjük, mert nem semmi kitartás és elszántság kell hozzá, hogy akár család, vagy egy nagyobb erőbedobást igénylő munka mellett még egyetemre is tanuljanak.

Szóval semmi nevetséges nincsen ezen, inkább le a kalappal előttük.

2021. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Proginfó estin ránézésre 30 körüli, kicsivel afeletti lehet az átlagéletkor. Az már más kérdés, hogy rettenetesen megterhelő még akkor is, ha "csak" dolgozol, gyerek nincs és még távoktatásban is.
2021. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem röhögném ki!

Inkább fel lehet rá nézni, hogy mer ilyen lépést tenni!

2021. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!