Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 évesen ideje beletörődnöm,...

27 évesen ideje beletörődnöm, hogy nekem nem való barátnő?

Figyelt kérdés
Eleve nagyon finnyás vagyok, tehát a nők kb 20%-át tartom külsőre vonzónak, viszont én nem nézek ki annyira jól (mondjuk csúnya sem vagyok) na meg nem szeretek beszélgetni, nem igazán érdekel a nők személyisége, nem is akarok nővel együtt élni, simán elég lenne hogy ha kedvem van akkor találkozzunk...de sajnos a nők meg vannak áldva a "komoly kapcsolattal".
jún. 5. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Valoszinuleg nem valo neked a baratno.
jún. 5. 22:56
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ideje.
jún. 5. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

"simán elég lenne hogy ha kedvem van akkor találkozzunk"

Akkor neked egy laza kapcsolatra van szükséged. Esetleg alkalmi kapcsolatokra.

jún. 5. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Tehát neked a nő csak arra kéne, hogy amikor éppen olyanod van, akkor tegyen kedvedre, kényeztessen, aztán ha meguntad, húzzon a lópikulába?

Neked nem való kapcsolat, se nő. Törődj bele.

jún. 5. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Az a helyzet, hogy többet kérsz, mint amennyit adni tudsz cserébe. Így tényleg jobb, ha leteszel a párkapcsolatról.
jún. 6. 00:06
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Gyökér vagy, köpnivaló.
jún. 6. 04:09
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Te vagy az aki minden nap kétszer kiírja ugyanezt a kérdést?

Csak mert ha igen, akkor próbáld már meg valami mással elterelni a figyelmedet, mert ez már kezd tarthatatlan lenni.

jún. 6. 04:58
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

vannak ilyen nők.. úgy nevezik őket, hogy prostik. Válogass kedvedre.

Érdekes, hogy csak a hozzád hasonló antiszocoknak van baja a tartós kapcsolattal.

jún. 6. 09:19
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is hasonló vagyok, nekem 30 éves kor körül jött ez az érzés, vagy inkább felismerés. Inkább teher egy kapcsolat. Ettől nem vagy rossz ember (leszámítva talán a külsőségek alapján ítélkezést), csak ezt ne rejtsd véka alá. Lehet szeretőt, laza kapcsolatot találni, csak dolgozni kell érte
jún. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!