Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én félek egyedül ha...

Csak én félek egyedül ha pukizni kell az éjszaka ?

Figyelt kérdés

Az mind szép és jó ha jönnie kell akkor kiengedem . Én amiatt félek picit hogy egyszercsak kiengedném de baleset lesz belőle (befosás)

Nem lenne kellemes összerondítani az ágyat, pizsit .

Csak én vagyok ezzel így vagy másban is van ilyen "félelem" ?



2021. jún. 7. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak te vagy így vele 😅
2021. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én még rá is szoktam nyomni, hogy minél nagyobbat szóljon. Baleset még nem volt belőle.
2021. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Jelen :)
2021. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a chilis, jalapenos csirkeszárnyak meg egy izmosabb babgulyás utána durrantottam egyet, amibe fél üveg erőspistát is beleraktam.

Igazából egy órával a kaja után jelzett a gyomor hogy baj készülődik.Nem tőrődtem vele, mondom férfi vagyok, kibírom.Hát nem bírtam, de ezt még nem tudtam, akkor.

Felszálltunk a Blahán a 4-6-osra hogy megyünk a haverokkal.

Kettő megállóval arrébb olyan görcseim voltak, hogy letérdeltem, kivert egy liter víz, szó szerint másodpercek alatt a polóm tiszta víz lett.Egy két apróbb szélkisurranás ott alul jelezte, hogy itt hatalmas baj lesz perceken belül, már a fejemről is csorgott a víz, közben a villamos tele.Már csak azon meditáltam az ajtóig eltudjak jutni és ott elengedem.nos jött a következő megálló, haveroknak mondtam csináljanak helyet, mert futnom kell, itt a vég.Megállt a villamos, haverok kétoldalról finoman helyet csináltak, majd jött a rajt.Elsőnek jött egy plöty-plöty-bugy-bugy,de még a villamoson voltam fél lábbal, majd elengedtem.

Nem merem teljesen leírni, akkor ott mi volt, de sajnálom azt aki átélte.

Hatalmas reccsenés, majd két durranás, és mint mikor a szitán 100 bar nyomással valamit átnyomsz úgy repült a gatyám legapróbb részein keresztül a villamos belseje felé, ami a babgulyástól kifelé akart áramolni belőlem.

még volt időm hátranézni, az eredményt láttam.Mintha festékszóróval, ami barnára volt állítva, megszórták volna az ajtónál lévőket.

Volt pár a jóku...vaanyádat......és most itt pár perc sípolás lenne a híradóban, kifejezés, és elindult a villamos.

Pár másodperc valaki behúzta a vészféket, ajtó kinyílt, és jöttek lefelé a dühös emberek, nézték hol vagyok, volt aki felém futott.

Engem nem érdekelt, ahogy voltam, erős pistásan át a városon, hazáig meg sem álltam.

Azóta nincs több erős pista.

2021. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. A pukid is fél.
2021. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Melóhelyen 1x széken ülve éreztem, hogy valami jön, gondoltam, hát eleresztek egy galambot. Hát nem galamb lett belőle, úgyhogy jól rászartam a székre. 😰
2021. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Ezen a sztorin most én fostam be, kösz szépen! 😅😅😂😂😆😆

2021. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
#4 szóval téged láttalak 🤔😅😆🤣😂
2021. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezt mondom... most is a jóelőbb jött 3-4 gyors puki egymás után

Gatyámba szartam volna ha nem megyek és ülök rá a WC re 😅😅

2021. jún. 21. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szörny is fél az ágyad alatt
2021. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!