Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya, torz, átlagostól...

Csúnya, torz, átlagostól eltérő külsővel esélytelen emberi kapcsolatokat kialakítani?

Figyelt kérdés
Egyrészt közösségekbe, csapatmunkába sose vonnak úgy be mint a többieket akik átlagosan néznek ki, másrészt ha valakivel beszélgetésbe keveredek, sokszor előfordul, hogy amúgy igyekszik a másik a lehető legkedvesebb, legudvariasabb lenni, de látszik rajta a feszültség, teljesen be van feszülve, zavarodott, kínos neki a szituáció ha velem kell beszélgetnie. Általában ez a helyzet, ha beszélgetésbe elegyedek valakivel. Meg nem is kezdeményez a másik annyira beszélgetést velem, inkább én szólok hozzá, én kérdezgetem őt, ha nem tenném, ott lennénk némán egymás mellett, és egy szót nem szólnánk egymáshoz nagyjából. Tényleg ennyire esélytelen torz külsővel normális emberi kapcsolatokat kialakítani?
2021. jún. 8. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos igen :(

Nagyon elvont nőnek kell lennie annak, aki a külsőd mögé lát és észrevesz.


Nem tudom ez társadalmi vagy evolúciós. Mindenesetre én nem tudnék leállni kapcsolatba olyannal, akinek valami genetikailag szemmel látható defektje van, mert öröklődhet. Mit mondanék szegény gyereknek? :( Még barátnak oké, de akkor is nehéz, ha folyamatosan feszeng szegény. Persze nem tehet róla.


Le lehet pontozni emiatt, megértem.

2021. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Emberi kapcsolat kulalak fuggetlen, ellenben a szerelmi kapcsolatban kicsit szamit a vonzalom - tahat nem art ha vonzo kulseju az ember fia/lanya.


Elonytelen kulsot ellensulyozni lehet kifinomult- vagy egyedi stilussal (akar oltozkodesben vagy viselkedesben).


Ha sikeres valaki ... mar egyaltalan nem szamit a kulso.

2021. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Hasonló párt kell keresni. Vannak speciális társkeresők vagy például be lehet lépni csoportokba például van szervátültetettek csoportja vagy mozgássérültek csoportja, ha te sem idegenkedsz olyan emberektől, akiknek hasonló problémáik vannak, akkor fogsz magadnak társat és barátokat találni.
2021. jún. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Én kedves, szorgalmas, azonban csúnya (ezért határozatlan - megtanították, "hol a helyem") vagyok, így senkinek sem kellek, és mindig foghegyről beszélnek velem. Nekem is nagyon hiányzik egy barát (nem párkapcsolat, hanem barátság, "extrák" nélkül).

2021. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: igen.
2021. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hasonló vagyok szívesen beszélgetnék veled írj rám ha gondolod.

25f

2021. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!