Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi emberek, nem vagyunk rondák?

Mi emberek, nem vagyunk rondák?

Figyelt kérdés

Ha most megnézed a tenyeredet nem fura? Egy négyzet amiből kiáll 5 pálcika.

Ahogy mozgatod a pálcikákat olyan mintha valami rovar lennél. Megnézed az orrodat is, mi a fene az? Két lyuk van a fejeden. Alaposan megnézed minden testrészedet és átgondolod mi is az, akkor nem érzed azt, hogy amúgy egy szörny vagy? Persze ez a normális, hisz mind emberek vagyunk. De mikor beleszeretsz valakibe, az is egy ilyen valami. Mintha egy szörnybe szeretnél bele. :0

Vélemény?



2021. jún. 8. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam azt, ahogy az emberi test kinéz, megszoktam, ahogy én kinézek. Mivel ez a megszokott számomra (is), ezért nem, nem tartom furának/ csúnyának/ szörnyszerűnek. Ugyanígy nem csúnya a galamb vagy a pókok sem.
2021. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én a Púpos horgászhalat és az Ördöghalat is szépnek tartom....

pedig azokhoz képest az ember szépsége szavakban nem kifejezhető.

2021. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Különleges élmény vizsgálgatni magunkat anélkül, hogy embernek tartanánk magunkat. :D Mintha egy idegen fajt néznénk. Én szeretem a tapogatóimat.

Az emberek szép szörnyek.

2021. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3-mas érti mire gondolok :P

De persze nekem is tetszenek az emberek, de ha megvizsgálnám őket jó kérdés, hogy miért is tetszik ez nekem?

2021. jún. 8. 15:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egy dolog, én inkább undorítónak tartom. Csomó lyuk, mindből jöhet valami dzsuva.
2021. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mostanában sokszor úgy kelek fel, hogy megnézem a kezeimet és NÉHA megijedek az ujjaim mozgásától. Olyan fura egy ideig. Gondolkodtam azon, hogy lehet az ufók csúnyának néznének minket.

Meg ott van a szemünk. Lehet, hogy egy ufónak az a szép, ha 3 szeme van egy lénynek. Nekünk meg az a szép, ha csak kettő van.

Na, elkalandoztam.

2021. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is gondolkodtam, hogy ki miért tetszik külsőre is. Szerintem a belső kisugárzás tűnik szilárdabbnak a test által, és az tetszik meg, azzal rezonálok. Csúnyának akkor tarthatok valakit, ha elgondolkodva bírálni és összehasonlítani kezdek. Önmagában véve egy élőlény se ronda.

6-os én is azon gondolkodom néha, mindenkinek ilyen furán mozgó ujjai vannak? :D De valószínű, hogy igen. Úgy próbálom figyelni, érinteni, mozgatni, hogy nem tartom kéznek, ujjnak, hanem csak az, ami.

2021. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit olyan füves gondolatok ezek.
2021. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is rengeteget gondolkodok, elszörnyedek rajta hogy az emberek olyanok mint a húscafatok, ráadásul tele van a testünk lyukakkal, amiből vagy megint kiáll valami vagy nem és azokon meg mindenféle nedvek jönnek ki...

És itt eljutok oda hogy például az ufóknak milyen bizarul nézhetünk ki és hogy nekik milyen sokáig kéne tanulniuk az emberi viselkedést, mondjuk hogy egy nekünk viccesnek számító filmen majd ők is ugyanúgy nevetni tudjanak mint mi. Eddigg azt hittem hogy ezt az egészet csak én gondolom túl, megnyugodtam hogy rajtam kívül is vannak mások akik ezen már ugyanígy elgondolkodtak 😅...

2021. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a fene tudja, lehet, ha nem embernek születtem volna, szokatlan, és fura lenne számomra az emberi külső, de ebbe születtem, megszoktam. Ha nagyon kimerült vagyok, akkor van olyan, hogy nagyon távolinak érzékelem a kezeimet mondjuk gépelés közben.

A szúnyogok egyébként kifejezetten vonzónak találnak sajnos, részemről ez nem kölcsönös.

2021. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!