Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi emberek, nem vagyunk rondák?

Mi emberek, nem vagyunk rondák?

Figyelt kérdés

Ha most megnézed a tenyeredet nem fura? Egy négyzet amiből kiáll 5 pálcika.

Ahogy mozgatod a pálcikákat olyan mintha valami rovar lennél. Megnézed az orrodat is, mi a fene az? Két lyuk van a fejeden. Alaposan megnézed minden testrészedet és átgondolod mi is az, akkor nem érzed azt, hogy amúgy egy szörny vagy? Persze ez a normális, hisz mind emberek vagyunk. De mikor beleszeretsz valakibe, az is egy ilyen valami. Mintha egy szörnybe szeretnél bele. :0

Vélemény?



2021. jún. 8. 14:50
1 2
 11/18 Girlll3 ***** válasza:
100%
Úristen.... Nem, ez nem jutott eszembe még eddig.
2021. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
:D Én nehezen azonosulok a testemmel. Minden reggel meglepődök kicsit ébredés után, hogy o, még mindig ez az arc, magasság, végtagok, bőr, hús, csontok. Király, mert így tudok közlekedni, kommunikálni, de fura.
2021. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as :D Lehet, de én még sosem füveztem, mégis minden nap gondolkodom ilyeneken.
2021. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, tudjuk, te egy E.T. vagy emberi testbe zárva. 😁
2021. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Bazdmeg, létezel, nem mindegy, hogy mi vagy vagy hány lyuk van a fejeden vagy a seggeden?
2021. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egy olyan kérdés után kerültem ide, ahova megírtam válaszba, hogy A Gyűrűk Urából Aragorn és Azog jön be nekem leginkább... :D

Szóval számomra még az se ronda, ami egy átlagos embernek az. :D

2021. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú végtagok, rövid gerinc, se farok se szárny...

Az egyetlen olyan emlős állat, ami akkora állatnak tartja magát hogy 2 lábon jár. S ha esze sincs nevetségesen gyenge. A többi állathoz képest.


Inkább fura...

2021. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezen még nem nagyon gondolkodtam. Az élet értelmével próbálkoztam, de nem sok sikerrel. Valahogy a legtöbb ember nem tud attól eltekinteni, hogy az ember (mint faj) valami szuper lény, ami mindennél is magasabb szinten van. Az emberi elme mennyire komplex és nagyszerű, az emberi test is micsoda nagy dolgokat képes véghezvinni. Erre csomó minden rásegít, lásd filmek. Azokban is az emberek az univerzum megmentői. Közben én inkább valami alja technikával rendelkező, fejletlen lényeknek gondolnám így magunkat a nagy összképben. Ez volna a reális.

Ez egy igen érdekes kérdés. Ezt egy kis fű mellett kell felhozni. Na, akkor biztosan érkeznek a hasonlóan elrugaszkodott elméletek. Vagy talán nem is annyira elrugaszkodottak?

Engem ez a szimulációban való élés az ami foglalkoztat.

2021. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!