Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi emberek, nem vagyunk rondák?

Mi emberek, nem vagyunk rondák?

Figyelt kérdés

Ha most megnézed a tenyeredet nem fura? Egy négyzet amiből kiáll 5 pálcika.

Ahogy mozgatod a pálcikákat olyan mintha valami rovar lennél. Megnézed az orrodat is, mi a fene az? Két lyuk van a fejeden. Alaposan megnézed minden testrészedet és átgondolod mi is az, akkor nem érzed azt, hogy amúgy egy szörny vagy? Persze ez a normális, hisz mind emberek vagyunk. De mikor beleszeretsz valakibe, az is egy ilyen valami. Mintha egy szörnybe szeretnél bele. :0

Vélemény?

jún. 8. 14:50
1 2
 11/17 Girlll3 ***** válasza:
100%
Úristen.... Nem, ez nem jutott eszembe még eddig.
jún. 8. 16:27
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
:D Én nehezen azonosulok a testemmel. Minden reggel meglepődök kicsit ébredés után, hogy o, még mindig ez az arc, magasság, végtagok, bőr, hús, csontok. Király, mert így tudok közlekedni, kommunikálni, de fura.
jún. 8. 16:39
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as :D Lehet, de én még sosem füveztem, mégis minden nap gondolkodom ilyeneken.
jún. 8. 16:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, tudjuk, te egy E.T. vagy emberi testbe zárva. 😁
jún. 8. 17:20
 15/17 Bukta Bálint ***** válasza:
0%
Bazdmeg, létezel, nem mindegy, hogy mi vagy vagy hány lyuk van a fejeden vagy a seggeden?
jún. 8. 17:31
 16/17 anonim ***** válasza:

Én meg egy olyan kérdés után kerültem ide, ahova megírtam válaszba, hogy A Gyűrűk Urából Aragorn és Azog jön be nekem leginkább... :D

Szóval számomra még az se ronda, ami egy átlagos embernek az. :D

jún. 8. 17:42
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú végtagok, rövid gerinc, se farok se szárny...

Az egyetlen olyan emlős állat, ami akkora állatnak tartja magát hogy 2 lábon jár. S ha esze sincs nevetségesen gyenge. A többi állathoz képest.

Inkább fura...

jún. 8. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!