Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legrosszabb helyzetbe...

A legrosszabb helyzetbe kerültem, amibe lehet. Mit tegyek, ha nem akarok rosszat?

Figyelt kérdés

18 vagyok, nem volt még barátom. Ne jöjjön senki azzal, hogy nem gáz, mert xy is 40 évesen találkozott a csávójával és 45 évesen vesztette el a szüzességét meg ráérsz még. Nem jó ilyen szinten kilógni a sorból. Ez alapjáraton frusztrált.


Elkezdtem fogyókúrázni, mert ha már szép nem lehetek, nagy mellem nem lehet, legalább a s.ggem és a hasam legyen 10/10, és szépen lassan levittem napi 500-800 kalóriára. Most már nem bírok edzeni se, ami miatt bűntudatom van, nem is kicsit. Ma megjött a menstruációm, és nagyon gyengének érzem magam. Még gyengébbnek, mint edzés közben. Valamilyen szinten tudom, hogy az evés kevés, de ha most elkezdek enni, akkor 2x annyira is meghízhatok a jojózás miatt.


2021. jún. 8. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Beszélj pszichológussal

2. Beszelj dietetikussal


Értem hogy frusztrál, hogy nem találtál még olyan embert, akivel megvan a szimpátia és szexelhetnél. Értem hogy zavar a tested jelenlegi állapota. Jogos is.

De ezzel csak magadat teszed tönkre.

Ha valóban szeretnél változni, tartosan és hosszan, anélkül hogy károsodnál testileg vagy lelkileg, akkor zárkózz el a végletektől. Az 500-800 kalória éhezés. Nem lefogyni fogsz tőle, hanem kórházba kerülni, és egy gyönyörű pszichiátriai rehabot végigcsináltatnak veled, persze kötelezően, hiszen anorexiás mentális betegként nem vagy beszámítható és nem dönthetsz róla hogy akarod-e a kezelést.

Fogd meg ezt a folyamatot. Beszélgess szakemberrel. Nem a testeddel van a baj. Mert ha csak azzal lenne, akkor egy 2000 kalóriás diétával es jóleső lightos edzéssel havi max 2 kilót leadnál, és minden jó lenne.

De az hogy sanyargatod magad nem erre utal. Hozasd rendbe a viszonyod az étkezéssel és saját magaddal is, nagyon sok sikert kívánok hozzá, és remélem sikerül időben segítséget kérni!

2021. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Kérj meg egy edzőt, hogy állítson be neked egy kalóriadeficitet,ill edzéstervet.

Ne idegeskedj, ha betartassz mindent. Egyébként személyes véleményem szerint ez a 800 cal kevés

2021. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Ha azt hiszed, hogy ez a legrosszabb helyzet, amibe valaha kerülni fogsz, akkor várd meg míg 40 leszel 😂
2021. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ennél kb. csak rosszabb helyzetek léteznek.
2021. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexiába bele is halhatsz, szóval kérj segítséget.
2021. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ongyilkossag. Ugy fordulj segitsegert, hogy az eleted akarod megmenteni.
2021. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

"500-800 kalória"


Biztosíthatlak róla, hogy így semmid sem lesz 10/10 csak hurkapálcáid lesznek.


Nem kell halál keveset enni. Nem is szabad. Edzeni kell és kész. De ha jó izmokat akarsz. Akkor sok fehérje, kevés szénhidrát. Hidd el, kellemesebb mint egy anorexiás diéta. Plusz edzés+fehérje egyvelegtől tényleg 10/10-es feneked lesz.

2021. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!