Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet annak,...

Milyen érzés lehet annak, akinek jó genetikája van, és nem a selejt dolgokat örökölte mindenhonnan?

Figyelt kérdés

Akinek hosszú, vastag, szép haja van,

Akinek szép arca van,

Akinek a s.gge, melle ott van a toppon,

Akinek jó bőre van,

Akinek vékony dereka van


Annak milyen érzés létezni?


Én, a vékony hajammal, a csúnya arcommal, a deszka testemmel, a pattanásos, problémás bőrömmel nem tudom, milyen szerencsésnek lenni. Nem tudom, hogy milyen lehet az, hogyha rajong egy férfi érted, és a jó nőkhöz tartozol. Nem a selejtekhez.


2021. jún. 9. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Milyen érzés lehet annak, aki egészséges , és nem szenved semmiféle testi fogyatékossággal?
2021. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ideje lenne befejezned a felesleges onsajnalatot.


Kimesz utcara mar 50% kal megno az eselye hogy egy kanos kiehezett ferfi elhiv egy jo kis etterembe megkajalsz, es a vegen csak annyit kell mondanod hogy "nem" es ott hagyod.


Komolyan.


Noknel ilyen problema nincs, hogy alig van eselye ferfiaknal. Kevesebb eselye lehet mint masoknak, de hogy alig, olyan nincs. Ez nem az az univerzum.


Forditott esetben mar azert boven akad olyan ferfi aki jogosan sajnaltatja magat mert a legtobb nonek az elvarasai az egekben vannak.

2021. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Jó érzés lenne, állítólag szép vagyok. Sokan mondták, de volt aki egyenesen rondának titulált. Szerintem elég jól nézek ki, de mégsem érzem jól magam. Már nem vagyok fiatal sem, elhíztam, és egy rakás mentális problémám van, ami miatt nem tudok megbírkózni sok mindennel. Volt barátom, és volt aki csak szexre használt, de mindenki szerint idegbeteg szar vagyok, és nem vagyok kapcsolatra való, így már saját magam is elhiszem. Így mostmár nem is akarok megfelelni senkinek, nem akarok rajongást, elfogadtam a magányt.
2021. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Egy barátnőm ilyen. Anyukája modellkedett, az apja meg gazdag. Először azt hittem róla, hogy milyen szerencsés, milyen boldog lehet. Aztán megismertem. Kiderült, hogy az apja semmire se tartja, mert lány, az öccse a bezzeg gyerek a családban. Az anyja kamasz kora óta féltékeny rá. Ha bemennek valahova ketten, és a férfiak a lányát nézik meg, teljesen kiakad. Rettenet az öreglány.

A barátnőm okos és szorgalmas. Mégis mindenhol duplán kell bizonyítania, mert mindig azt hiszik, hogy a lábát tette szét mindenért.

Rettentően szeretethiányos. Ez az oka, hogy egyik xar kapcsolatból keveredik a másikba. Volt, hogy olyan drogozta be és erőszakolta meg, akit barátnak hitt. Az exe beetette, gyorsan összeházasodtak, és teherbe is esett. 6 hónapos terhesen hagyta el a férje egy debella bunkóért, akit a munkahelyén szedett fel.

Hozott ő is rossz döntést, nem mentegetem. De egyáltalán nem azt látom, hogy alanyi jogon jár a boldogság a szép embereknek.

2021. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

4


Attol meg hogy valaki modellkedik, nem biztos hogy szep hanem kulonleges. A ketto nem ugyanaz.


Sok modell notol, csajtol kb. behanyok es mar majdnem hogy bortonbe kene zarni oket olyan rondak.

2021. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Annak meg más problémája van, merthogy valamilyen problémája mindenkinek van. Lehet, hogy bukásra áll, kirúgták a munkahelyéről, rákos a szerelme,gonosz az anyja, válnak a szülei, átvágják a barátai, kirabolták, elveszítette a pénztárcáját, Fája foga, és még milliónyi más problémája van, olyan, amiket te nem tudsz, mert ezek nem láthatóak úgy, mint a kinézet.

Én ilyen voltam, amit itt leírtál, de a télen fölszedtem 8 kg-ot, szóval bárki bármikor meg is hízhat, a jó kinézet mulandó.

2021. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
#5: Te mennyire vagy ronda? Öt év golyó általi kötél, szigorított zárkában?
2021. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy az a Kérdező, aki mostanában gyakorta ide jön sajnáltatni magát? Az előző ilyen kérdésednél is lepontoztál, mikor azt mondtam, hogy tanuld meg szeretni önmagad. Hagyd már el, hogy folyton másokhoz hasonlítgatod magad, ez nem egészséges. Hidd el, mindig lesz szebb és okosabb is, de ha megtanulod megbecsülni önmagad, akkor már nem fogsz ilyeneken gondolkodni.
2021. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2021. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy fentebb írták okosan, a szépség sajnos nagyon mulandó. Jó, ha van, de muszáj a belső értékek csiszolásába invesztálni, mivel csak azok tartanak a halálig. Pl. tudást megszerezni, nyitottnak lenni szellemileg.

Akármilyen jók valakinek a génjei, sajnos igazán "szép" csak pár évig marad. Utána jön az arcfelvarrás, a lip filler meg a botox.

2021. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!