Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy motiváljam a testvérem?

Hogy motiváljam a testvérem?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszak van, a testvérem nagyon stresszes, kivan teljesen, vagyis nem mondja. Van egy projektje, amit már rég be kellene adjon, de nem foglalkozik vele, azt mondja, hogy nem tudja és nem érdekli, már két napja csak sorozatoyik, és nem csinál semmit. Hogy motiváljam, hogy kezdjen hozzá, hogy ne bukjon meg? Ha kérdem, hogy mit csinál vagy hogy miért nem csinálja vagy bármit kérdek egy szavas válaszokkal válaszol: csak, azért, nem tudom, semmit. Már bosszant, amúgy megtudná csinálni, mégis inkább sorozatozik, pedig nem lusta, mindig szorgalmas volt, de ez a félév nagyon nehéz neki, olyan mintha kicsit feladta volna. Hogy segíthetnék neki?

2021. jún. 10. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bátorítsd a tesódat, hogy minden oké lesz.
2021. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez van. Van még két vizsgám, de egyszerűen semmi nem tud rávenni, hogy tanuljak. Pedig fontos tárgyak. És csak egyre motiválatlanabb vagyok. ÉN mozgással próbálom magam motiválni, de az is csak addig tart amíg haza nem érek.
2021. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vettem észre, csak ma, és most nem köcsögségből, de ha lett volna időt meg energiád, besegíthettél volna neki.
2021. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen segítenék, de nem értek hozzá. :(
2021. jún. 24. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es a szándék a fontos
2021. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!