Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb buszvezető miért kövér?

A legtöbb buszvezető miért kövér?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Agyilag megterhelő (magas koncentrációt igénylő) munkát végeznek, ami fizikailag is fárasztó (tekergetni a hatalmas kormánykereket, bár nyilván hozzászoknak, de akkor is), megéheznek és elfáradnak benne, és túleszik magukat valószínűleg magas kalóriatartalmú, kevesebb tápértékkel rendelkező kajákkal a kisebb szüneteik alatt. Viszont mégis ülő munkát végeznek, a kormánytekergetés bár fárasztó, de nem sport vagy rendes testmozgás, tehát tulajdonképpen egész nap ülnek, gondolom a nap végén rendes sportra már nem jut se idő, se energia. Szóval nekem kb. ez a tippem.
2021. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Itt nálunk egyik sem kövér. Neked viszont nem ártana kezeltetni magad, mert ez a kövérfóbia már erősen beteges.
2021. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ülőmunka.
2021. jún. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen,alkatúak mi a bajod vele ?
2021. jún. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Nincs légzsák az Ikarusban, így kell az extra védelem.
2021. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülő munka, egész nap. Van aki ráadásul éjszaka dolgozik stb. Sokan nassolnak is munka közben. Bár ezt inkább a villamosvezető kollégáknál láttam, mert ott jobban van hova tenni a gumicukrot vagy akármit. Én is felszedtem kb 15 kilót az évek alatt, pedig én próbáltam odafigyelni. De sokan nem figyelnek oda. Így pedig nagyon meg tudnak hízni a kollégák rövid idő alatt. Persze nem mind. De előfordul és nem olyan ritka. Egyik fiú, akivel gyakran látjuk egymást 25 évesen kezdett 3 éve. Vékony gyerek volt, kb 70 kilót mondanék a 180 centijéhez. Most pedig 125 kilót mondott pár hónapja. Gondolhatod. Azért nem ez az általános, de előfordul annyiszor hogy nem igazán döbbenünk meg rajta.
2021. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Eddig minden buszvezető akit láttam, csontsovány :D
márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!