Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakran fordul elő,...

Mennyire gyakran fordul elő, hogy a gyerekeket melegpropaganda éri?

Figyelt kérdés
Az új törvény miatt kérdezem. Tényleg van/volt homoszexualitás téren is felvilágosítás a gyerekeknek? Tényleg ennyire kell félteni ettől a gyerekeket, mármint, volt olyan, hogy próbálták őket "rábeszélni" vagy ennyire azért nem komoly a dolog.
2021. jún. 18. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
#1 Szerintem is, ráadásul különböző életkorúak célzottan is a célkeresztben vannak (nickelodeon, disney, tiktok, facebook, coub stb)
2021. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

A családban van nálunk egy meleg pár akik 15 éve együtt élnek. A gyerekeim tudnak róla és elfogadják, hogy együtt élnek. Hetente egyszer találkozunk ezzel a meleg párral és a gyerekeim (18 és 16 évesek) mégis hetero kapcsolatban vannak a párjukkal.

Az új törvény véleményem szerint nincs egyértelműen megfogalmazva. Mi számít pontosan melegpropagandának? Jóbarátokban Ross felesége leszbikus, akkor ez is melegpropaganda? Szájer József arcképe is melegpropaganda?

2021. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

És ha érte őket? Haladjunk a korral. Ókorban ez természetes volt és nem éltek akkor buta emberek, mint a naaagy kereszténység alatt a sötét középkorban, aminek még most is isszuk a levét. Ha Jézusnak valaki elmondta volna, hogy mennyire ki fogjak forgatni a tanait, önként mászott volna a keresztre kamasz korában -_-


Ez úgysem döntés kérdése, nem lesznek többen a "ferde hajlmaú" felnőttek.

2021. jún. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Senki nem próbálja őket rábeszélni. Ez csak a homofóbok fantáziájának szüleménye.

Azt népszerűsítik, hogy fogadd el, ha a környezetedben nem mindenki heteroszexuális. Azt, hogy ettől ők ugyanolyan emberek, mint bárki más.

A "felvilágosítás" mindössze annyi, hogy a gyerek tudja, hogy van, aki a fiúkat szereti, van, aki a lányokat, van, aki mindkettőt, és ez teljesen normális dolog, ebben nincs semmi rossz.

A melegek és a heterok között az a legnagyobb különbség, hogy a meleg nem akarja "kigyógyítani", áttéríteni a heteros a saját oldalára.

2021. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Bejártak gyanús "civil szervezek" az iskolákba mindenféle "felvilágosítást" tartani. És hogy ott miket mondtak, afelett sem a szülő, sem az állam nem tudott eddig semmiféle kontrollt gyakorolni. Ez most megváltozik.


Illetve egyre több gyerekmesébe raktak "2 anyukát" és hasonlókat.

2021. jún. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Öt évesen láttam egy interjút, a csaj elkapott egy arra sétáló meleg párt (vagy lehet épp Pride volt, nem emlékszem)


Először kicsit fura volt, szokatlan, de aztán azonnal úgy voltam vele, hogy "áá, ilyen is van, oké"


Nem lettem meleg, jéé :D


A csaj aztán kérdezett egy olyat, hogy "és melyikőtök a csajszi?"


Pont olyan összezavarodott voltam, mint a fiúk

2021. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Úgy értettem elsősorban, hogy az iskolában van e felvilágosítás olyan ami a kormány szerint veszélyes, amit most szabályoztak. A Facebookon, interneten elég sok dolog van ami veszélyes lehet egy gyerek vagy akárki számára.

2es: ezeken a csatornákon milyen káros tartalom van?

2021. jún. 18. 08:08
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nem volt említés a többi szexualitással kapcsolatban (most 22 vagyok) pedig annyival könnyebb lett volna, ha nem 16 éves koromban (vagy utána) kell rájönnöm, hogy nincs is velem semmi baj, nem vagyok egyedül!
2021. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Amikor szülőként meglátsz a hírekben egy videot svéd óvodáról, a sok ártatlan értetlenül néző kisgyerek közé bemegy egy 50 éves faszi brutálisan kifestve női ruhában parókával, és különböző "talajgyakorlatokat" végez egyből átvillan az agyadon, hogy ha ez Magyarországon történne, hogyan ölnéd meg a csávót rövidúton.
2021. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
5ös: milyen gyanús szervezetek voltak és konkrétan miket mondtak? Milyen mesében van 2 apuka?
2021. jún. 18. 08:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!