Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elegem van az...

Mit tegyek ha elegem van az életből ? Ti boldogok vagytok?

Figyelt kérdés

Elég nagy csóróságban nőttem fel. A családom szétszórt volt sosem éreztem sem az anyagi támogatást sem a szeretetet. Ennek okán vagy a saját érzékenységemből kifolyólag mindig is elég komoly depressziós és szorongásos problémákkal küzdöttem és küzdök is. Nagyon zárkózott vagyok nehezen állok ki magamért és ezt sajnos megérzik az emberek ezért csesztetnek/ elnyomnak stb. Párkapcsolatok évek óta nincs pedig 25 !!!! éves nő vagyok igyekszem azért igényesnek lenni le is fogytam 20 kilót , amit a csodás antidepresszansoktol szedtem fel amivel ,,tömtek’ fiatalabb koromban tehát már ezt se lehet mondani hogy dagadt vagyok és azért nincs senki.


A lényeg hogy nagyon nagyon nagyon elegem van az életből kilátástalannak tűnik egy perc örömöm sincs . Legszívesebben eltűnnék világgá . Elegem van a munkából a sok rosszindulatú életunt kiközösítő nyomorékból akinek olyan szinten van az érzelmi intelligenciája mint a vadonban az állatoknak . Gondolok itt olyanra hogy idegeljuk halálra a csendesebbet alazzuk meg vegyük el az önbizalmat kavarjuk a szrt és társai . Olyan szívesen meg mondanám hogy holnaptól nem megyek és ..... , de van ott egy minimális pozícióm és elég jól keresek ilyen nettó 300-ra gondoljatok plusz egyebek amiért összetehetem a két kezemet az után a szegénység és nélkülözés után amit én tapasztaltam és a nulla vegzettsegemmel. Mielőtt az jönne hogy lusta voltam tanulni ez nem igaz , sajnos ott kellett hagynom .

Unom ezeket a depressziós érzéseket az állandó gyomorgorcsot és szorongást a magányt sose volt senkim . Úgy érzem magam mintha be lennék zárva egy dobozba ahova pont annyit levegő jut hogy ne dögoljek meg de kellően szenvednek és minden percben azt gondolom jobb lenne meghalni . Azt se tudom hogy alapból vagyok ilyen extrém szorongós. Hidd el nagyon nagyon szörnyű érzés hosszú távon , gyomorgorcs ,hányinger , motiválatlansag, arra sem emlékszem mikor voltam utoljára boldog komolyan azt se tudom milyen . Csinálom a dolgom de nem bírom tovább . Ez nem élet !!!

Mit tegyek ? Más is így érez vagy egyedi a problémám ? Van erre megoldás ?


2021. jún. 18. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Menj pszichoterápiára.
2021. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Uh de hasonló érzéseim vannak nekem is. Én is 25 vagyok és ha körül kellene írnom az érzést akkor én valahogy úgy írnám le mintha az elmém egy üveggömben lenne és nagyon keveset érzékel a világból. Segíteni nem tudok mert én is szenvedek de nem vagy egyedül.
2021. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus

Nem hiszem hogy itt más segítene.

Nekem is elég gáz életem volt.

Alkoholista apa, 16 évesen egyedül hagytak, volt sok piálás, drog, a sulit be sem fejeztem....

Nem nagyon foglalkozott velem senki.

De én mindig örök optimista voltam.

Mondom ezt úgy, hogy én sem voltam amúgy soha vékony. Általánosban engem is cikiztek mindig. Sosem voltam a társaság középpontja, de mindig optimista próbáltam maradni és a kisugárzásom is elég pozitív. Ezért mindig szerettek az emberek a közelemben lenni.

Amint tudtam kivettem egy garzont egyedül. Elkezdtem egyedül építeni az életem, nem foglalkoztam a múltammal soha többet. Igyekeztem szórakozni, bulizni, kirándulni a barátnőmmel vagy a kollégámmal. Aki épp vevő volt rá.

De volt hogy én is Facebookos barát kereső csoportban ismerkedtem lányokkal. Sokat használtam a badoot is. Valami mindig össze jött.

Az a baj ha valaki nem tud egyedül kitörni, és nem hátra nézni azon nem lehet segíteni.

2 opció segít. Barátok akik segítenek kihúzni a szarból vagy a pszichológus...

29/N

2021. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elegem van az életből, nagyon nem vagyok boldog. Menj el egy pszichológushoz vagy próbálj szerezni egy pasit, hátha attól jobb lesz az életed.
2021. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én munka mellett tanultam és szereztem végzettségeket, mostanra vezető poziban vagyok és jó körülmények közt élek. A gyermekkorom nagy szegénységben telt, a tanulásra és rám sem fordítottak időt a szüleim. Egész kiskoromtól kezdve az utcán töltöttem az időt csavargással.
2021. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy összességében boldog vagyok? Lennének terveim, ha volna egy valag pénzem, nem is kevés. Bejárnám az egész világot, állatokat tartanék egy tanyán, jóóó messze az emberektől. De nincsen. Ennek ellenére nem panaszkodhatok. Jobban élek az átlagnál, lehetne xarabb is.
2021. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi gátol meg attól, hogy világgá menj szerencsét próbálni? Ha én nem lennék boldog, tuti hogy próbálnám önmagamat keresni különb helyeken.
2021. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy jobb embereket érdemelsz, akik értékelik az erőfeszítéseidet, és persze önmagadban téged.


Ez nem könnyű, de ha jól látom, vagytok itt páran hasonló cipőben, talán tudtok is segíteni egymásnak valahogy. A jó emberek tartsanak össze :)

2021. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg kell keményedj. Meg kell találd önmagadat. Az egészséges önmagadat. Ott lakik belül.
2021. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted!
2021. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!