Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lettem ilyen bunkó?

Miért lettem ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez normális-e de az utóbbi időben azt vettem észre,hogy egyáltalán nem vagyok kedves másokkal vagy ha igen akkor nagyon nehezemre esik. Korábban mindig kedves voltam és udvarias próbáltam lenni mindenkivel de mostanában nem. Úgy érzem,hogy elegem van a bunkó emberekből és valahogy az évek során annyi negatív tapasztalat ért,hogy emiatt eltörtem. Ha valaki úgy szól hozzám,hogy hallom a hangján,hogy bunkó vagy flegmán kezd el velem beszélni akkor robbanok. Megcsömörlöttem vagy mi történt velem? Most ez így lesz életem végéig?


25/L


2021. jún. 18. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokszor megbántottak, bunkók voltak veled, te pedig ahogy írtad, próbáltál kedves lenni. Tehát elnyomtad magadban az érzést. Most pedig a felszínre tör.
2021. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki eleve úgy szól hozzád, akkor helyes is hogy nem hagyod magad és ugyanazt a stílust tükrözöd neki vissza amit tőle kapsz, az "ártatlanokat" viszont butaság büntetni csak azért, mert vannak bunkók is.
2021. jún. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak azzal vagy ilyen aki veled is ilyen, azzal nincsen semmi gond, szerintem egészségtelen dolog rezzenéstelenül továbbra is kedvesnek lenni azzal aki bunkó veled. Én pl kereskedelemben dolgozom, én sem tudok már egy csomó emberhez normálisan szólni, annyi bunkó van.
2021. jún. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok,hogy például írt ma az ex barátom,hogy boldog születésnapot kívánjon és nem akarok neki visszaírni mert annyi fájdalmat okozott és úgy fáj még minden és olyan gyűlöletet érzek,hogy egy köszönömöt sem tudok neki visszaírni. Nem is akarok...
2021. jún. 18. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
nem is kötelező egy ilyen embernek válaszolni
2021. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor ez normális ha így reagálok szerintetek?
2021. jún. 18. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ha olyan emberre reagálsz így, aki bántott a múltban, akkor oké, és érthető. de random, számodra ismeretlen embereket leírni, csak mert szerinted biztos bunkók lesznek veled, az nem oké.
2021. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis. Kereskedelemben dolgozom, ha valaki bunkozik indokolatlanul, akkor en is ugyanugy felveszem ezt a stilust, regebben az ilyeneknek is kedvesen probaltam valaszolni, ma mar nem, mert rajottem hogy ezekkel csak igy lehet beszelni, van akinek feljebb all utana, van aki meg visszavesz. Soha nem volt belole komoly konfliktus, csak a hangnem rohadtul nem mindegy... Baj akkor van, ha szamodra amugy fontos embereket bantasz meg ezzel. Inkabb add ki olyankor, amikor az illeto megerdemli, es ne a szeretteiden kesobb.
2021. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :) Szerintem tök normális, ha besokallsz a hülyéktől. Ne vádold magad emiatt, inkább legyél nyitott azokra, akik értékelnek téged, akikkel jól érzed magad. Rengeteg a p*cs az élet minden területén, állandóan szembejönnek, de ha van belső és külső menedéked önbizalomból, barátokból, akkor idővel megtanulhatsz röhögni a dühöngés helyett. :)
2021. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!