Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg nem lenne jobb, ha...

Tényleg nem lenne jobb, ha ezt a meleg kérdést politikailag hagynák a fenébe?

Figyelt kérdés

Engedélyt adnak a felvonulásra, meg nem tudom mire, ha meg háborog a nép, a rendőrök lerendezik.

Nem tudom miért nem lehet egy olyan országot teremteni, ahol mindenki jól érzi magát.

Én nem vagyok meleg, sőt, lassan már semmilyen szex nem érdekel, csak már én unom ezt az egész témát.

Amióta internet van, azóta sokkal nagyobb az emberekben az ellentét.

Sőt, a politika sem érdekel, szavazni se voltam már nem tudom mióta.

jún. 18. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
De jobb lenne, pont ezért nem hagyják abba. Ezzel szépen meg lehet osztani a népet. Ahogy az oltással is például.
jún. 18. 09:36
 2/9 anonim ***** válasza:
3%

"Nem tudom miért nem lehet egy olyan országot teremteni, ahol mindenki jól érzi magát."

Gyermeteg álmodozás. Utópia, ilyen soha nem létezett és nem is fog létezni. A valóságban mindig érdekcsoportok ütköznek egymással és az ellentétek előbb-utóbb óhatatlanul politikai síkra terelődnek.

Az LMBTQ is mára inkább politikai semmint társadalmi mozgalom lett. Az már más kérdés, hogy az aktuális vezetés mit kezd ezekkel a csoportokkal.

jún. 18. 09:50
 3/9 Kései Sirató ***** válasza:
48%

A többség nem kér az LMBTQ-ból, a többség heteroszexuális és nem akar hallani erről a témáról, mert ez magánügy és ezért jó lenne, ha a 4 fal között élnének nemi életet.

Tehát jó a törvény, már nagyon nagy igény volt rá.

jún. 18. 11:20
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, bátran kijelentem, ahányszor ekkora balhét generáltak valami köré, a háttérben mindig ment valami sokkalfontosabb mityi...

Lehet nem is erre a kérdésre kéne most koncentrálnunk...

jún. 18. 11:40
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mutyi
jún. 18. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Inkább azt figyeld meg, hogy csak az interneten nagy az ellentét.

Ki az, aki elment a legutóbbi tüntetésre? Párezer pre-értelmiségi, Instára szelfiző fiatal egyetemista volt ott, még kb. azok se mentek el, akik általában egy pride-ra szoktak.

Ha ez a melegeknek ennyire fáj, akkor miért nem jelennek meg sokkal többen?

jún. 18. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok...

Csodák csodája... privatizálják az autópályákat...

jún. 20. 18:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tartozom egyik oldalhoz sem, semmi bajom a melegekkel, menekültekkel, azokkal viszont van bajom, akik engem bszogatnak ok nélkül. Úgy is mondhatnám, erősen szélsőközép vagyok. :)
jún. 20. 23:34
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

9: de tudod ők azért b*szogatnak, mert te elnyomod őket. Csak egyenlőséget akarnak, meg talán kissé egyenlőbbnek lenni nálad. Egy kevés többletjogot, hiszen mit fáj az neked, hogy nekik jó?

(irónia)

jún. 21. 02:18

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!